Kacper Salabura z Golden Team Nowy Sącz Mistrzem Polski Juniorów w kategorii 64 kg!

Kacper Salabura z Golden Team Nowy Sącz Mistrzem Polski Juniorów w kategorii 64 kg!

Tytuł Mistrza Polski Juniorów w wadze 64 kg dla Kacpra Salabury z Golden team Nowy Sącz!

Jak mówi Jerzy Galara trener Kacpra:

„Była to bardzo ciężka i długa droga do tytułu. Zaczęła się ona na pierwszym treningu Kacpra, a po pierwszych zeszłorocznych Mistrzostwach Polski, gdzie Kacper skończył na ćwierćfinale nabrała realnych barw. Pamiętam jak Kacper po przegranej walce usiadł na ławce i powiedział, że za rok będzie Mistrzem Polski. Zrobił to w niesamowity sposób zaczynając od Mistrzostw Małopolski na których wygrał dwie walki przed czasem i został najlepszym zawodnikiem turnieju! Na mistrzostwach Polski wysłał do domu czterech Mistrzów Wojewódzkich kolejno Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Wielkopolskiego i Zachodnio-Pomorskiego. To była najmocniejsza kategoria wagowa z trzema Mistrzami Polski z zeszłego roku!!!!
Dodam tylko, że Kacper przez cały rok nie opuścił ani jednego treningu, przychodził na salę pierwszy, a wychodził ostatni. Teraz jest Mistrzem Polski – CZAPKI Z GŁÓW PRZED MISTRZEM!!!!!!!!!!”

Zarząd Małopolskiego Związku Bokserskiego gratuluje Kacprowi i trenerowi złotego medalu Mistrzostw Polski i życzy kolejnych sukcesów.

18193817_1332410886838985_3946104460683091594_n