Lista zawodniczek i zawodników zatwierdzonych do startu w II Memoriale Ryszarda Jarnota w Libiążu, w dniu 24.03.2018

Lista  zawodniczek i zawodników zatwierdzonych do startu w  II Memoriale Ryszarda Jarnota w Libiążu, w dniu 24.03.2018

 

Wszyscy zawodnicy zostali wstępnie dobrani zgodnie ze swoją kategorią wagową i wiekową oraz ilością stoczonych walk. Tylko w przypadku kilku kategorii wagowych na liście umieszczono dodatkowych zawodników (rezerwowych). Ostateczną decyzję o podjęciu walki przez własnego zawodnika podejmą trenerzy w dniu zawodów.

Przypominam że start w zawodach jest możliwy w przypadku opłaconych licencji zawodniczych i klubowych.  Młodzicy i kadeci nie ponoszą opłat licencyjnych, ale w przypadku kadetów należy wprowadzić zawodnika do systemu i zawnioskować o licencję poprzez panel licencyjny.

UWAGA!: Zgodnie z komunikatem ważenie zawodników będzie się odbywać  do 9.00, zawodnicy którzy się zgłoszą na wagę po tej godzinie nie zostaną dopuszczeni do startu w imprezie.

 

1 Makurat Aleksandra Akademia Bokserska Libiąż
2 Pawliszyn Kornelia Akademia Bokserska Libiąż
3 Chmielarz Kacper Akademia Bokserska Libiąż
4 Cora Konrad Akademia Bokserska Libiąż
5 Wolant Wojtek Akademia Bokserska Libiąż
6 Łazarczyk Damian Akademia Bokserska Libiąż
7 Barwiński  Kamil Akademia Boksu Roberta Gortata
8 Górecki Marek Beskid Dragon Bielsko Biała
9 Łącz Piotr Beskid Dragon Bielsko Biała
10 Lehmann Robert Boks Zabrze
11 Wojda Krzysztof Boks Zabrze
12 Kowalczyk Mateusz Desant Kraków
13 Fitrzyk Klaudia Global Boxing Tarnów
14 Jasiak Bartosz Global Boxing Tarnów
15 Szumiński Nikolas Global Boxing Tarnów
16 Pypeć Dominik Global Boxing Tarnów
17 Gładysz Dominik Global Boxing Tarnów
18 Bryl Damian Global Boxing Tarnów
19 Karaś Adrian Global Boxing Tarnów
20 Bernaś Arkadiusz Global Boxing Tarnów
21 Patyk Sławomir Global Boxing Tarnów
22 Bzdyl Krystian Górnik Wieliczka
23 Szczurek Mariusz Górnik Wieliczka
24 Rembecki Sebastian Górnik Wieliczka
25 Reus Patryk Jawor Team Jaworzno
26 Przybyła Bartłomiej Jawor Team Jaworzno
27 Germanek Sebastian Jawor Team Jaworzno
28 Łapa Szymon Jawor Team Jaworzno
29 Gojny Krzysztof Jawor Team Jaworzno
30 Dyrda Antoni KB Puncher Cieszyn
31 Majtczak Damian KB Puncher Cieszyn
32 Guznar Artur KB Puncher Cieszyn
33 Radomski Amadeusz KB Puncher Cieszyn
34 Kurowska Julia KB Ring Bielsko
35 Szydłowski Andrzej KB Ring Bielsko
36 Ficoń Szczepan KB Ring Bielsko
37 Wasztyl Karol KB Ring Bielsko
38 Kocur Artur KB Ring Bielsko
39 Stryczek Bartłomiej KB Ring Bielsko
40 Mieszczak Marcin KB Ring Bielsko
41 Bilous Anna Krakowski Klub Bokserski
42 Sieraczyński Krzysztof Krakowski Klub Bokserski
43 Guzik Bartłomiej Krakowski Klub Bokserski
44 Rozkoszek Izabela KS Garda Gierałtowice
45 Skoczyński Remigiusz KS Garda Gierałtowice
46 Szeszko Patryk KS Garda Gierałtowice
47 Kupczyk Joanna KS Podwawelski
48 Hasiak Oliwia Magic Boxing Brzesko
49 Podleś Weronika Magic Boxing Brzesko
50 Niedobylska Natalia MGKS Gwarek Łęczna
51 Ćwirzeń Mateusz MGKS Gwarek Łęczna
52 Kura Jan MGKS Gwarek Łęczna
53 Budzyła Wojciech MGKS Gwarek Łęczna
54 Zgoliński Ziemowit MGKS Gwarek Łęczna
55 Drobisz Kamil Myszków
56 Stradomski Piotr Myszków
57 Piech Mateusz niezrzeszony MZB
58 Skorupa Artur RMKS Rybnik
59 Skorupa Szymon RMKS Rybnik
60 Masternak Paweł RMKS Rybnik
61 Skorupa Daniel RMKS Rybnik
62 Ożga Michał SB Czajnia Tomaszów Lubelski
63 Mikołaj Paweł Shogun Mysłowice
64 Murek (Murowany) Łukasz Shogun Mysłowice
65 Witkowski Tomasz Shogun Mysłowice
66 Rojek Damian SKS Rojek Kraków
67 Kishko Serhij SMOK Zabierzów
68 Paszczak Piotr SMOK Zabierzów
69 Pocica Wiktoria Tiger Tarnów
70 Bilska Emilia Tiger Tarnów
71 Misiaszek Kinga Tiger Tarnów
72 Ciureja Gracjan Tiger Tarnów
73 Basta Maciej Tiger Tarnów
74 Jucha Cezary Tiger Tarnów
75 Ciureja Kacper Tiger Tarnów
76 Rybakowski Kewin Tiger Tarnów
77 Kowalik Bartłomiej Tiger Tarnów
78 Tryba Szymon Tiger Tarnów
79 Tojok Konrad TS Czarni Góral Żywiec
80 Kopyto Kamil TS Czarni Góral Żywiec
81 Matusiak Kacper TS Czarni Góral Żywiec
82 Gibas Kewin TS Czarni Góral Żywiec
83 Trojok Daniel TS Czarni Góral Żywiec
84 Stanko Piotr TS Czarni Góral Żywiec
85 Nóżka Paulina TS Wisła Kraków
86 Niewiadomski Piotr TS Wisła Kraków
87 Pyclik Jakub TS Wisła Kraków
88 Karcz Dominik TS Wisła Kraków
89 Iwanow Jaroslaw TS Wisła Kraków
90 Basza Mateusz TS Wisła Kraków
91 Drożdż Michał TS Wisła Kraków
92 Nikodem Karol TS Wisła Kraków
93 Smaroń Piotr TS Wisła Kraków
94 Dyduch Maciej TS Wisła Kraków
95 Gawron Bartek UKS Śląsk Ruda Śl.
96 Pawlica Grzegorz UKS Śląsk Ruda Śl.
97 Janicki Marcel UKS Śląsk Ruda Śl.