Lista zawodników i zawodniczek zatwierdzonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Jadownikach w dniu 22.04.2017:

Lista  zawodników i zawodniczek zatwierdzonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Jadownikach w dniu 22.04.2017:

Bachleda Bartłomiej Boks „Harnaś” Zakopane
Laskowski Mateusz Boks „Harnaś” Zakopane
Szczepaniak Klemens Boks „Harnaś” Zakopane
Grodzieńska Jadwiga Budo Krosno
Krzywda Marcin Budo Krosno
Kwolek Maciej Budo Krosno
Marszałek Tomasz Budo Krosno
Sikorski Daniel Budo Krosno
Szydło Mikołaj Budo Krosno
Al Naser Adnan Champion Myślenice
Muczyń Maciej Champion Myślenice
Natanek Kamil Champion Myślenice
Himner Eryk Dąbrowski Klub Bokserski
Wypchał Kacper Dąbrowski Klub Bokserski
Dulian Natalia EVAN Nowy Sącz
Golonka Szymon EVAN Nowy Sącz
Korzym Oskar EVAN Nowy Sącz
Studzińska Zuzanna EVAN Nowy Sącz
Duda Jacek GARDA Nowa Dęba
Sikora Mateusz Gimnasion Boguchwała
Eryk Głazowski Gimnasion Boguchwała
Gąsiorowski Daniel Gimnasion Boguchwała
Mateusz Kuś Gimnasion Boguchwała
Serafin Jakub Gimnasion Boguchwała
Wilk Jakub Gimnasion Boguchwała
Bryl Damian Global Boxing Tarnów
Jasiński Szczepan Global Boxing Tarnów
Kukułka Oskar Global Boxing Tarnów
Kurdziel Kamil Global Boxing Tarnów
Maciąg Anna Global Boxing Tarnów
Mikuła Aleksandra Global Boxing Tarnów
Niemiec Jakub Global Boxing Tarnów
Wrona Adrian Global Boxing Tarnów
Bołoz Michał Golden Team Nowy Sącz
Filipek Paweł Golden Team Nowy Sącz
Piotrowski Tomasz Golden Team Nowy Sącz
Michałowski Jan Górnik Wieliczka
Pacułt Nikodem Górnik Wieliczka
Bzdyl Krystian Górnik Wieliczka
Miedziński Krystian Górnik Wieliczka
Chmura Michał Grappling Kraków
Kosiba Tomasz Grappling Kraków
Radwan Dawid Grappling Kraków
Jóźwiak Julia Kleofas Katowice
Machalica Łucja Kleofas Katowice
Gajos Konrad Krakowski Klub Bokserski
Guzik Bartłomiej Krakowski Klub Bokserski
Jaszczyński Jan Krakowski Klub Bokserski
Kaczmarczyk Jakub Krakowski Klub Boserski
Cyganik Michał KSS SMOK
Kishko Serhii KSS SMOK
Franczyk Piotr Magic Boxing Brzesko
Grodzki Bartłomiej Magic Boxing Brzesko
Dudek Daniel Morsy Debica
Blezień Gabriel Morsy Dębica
Ptak Sebastian Morsy Dębica
Bejcar Ewelina Odra Opole
Czyczerski Tomasz Odra Opole
Grendziak Sebastian Odra Opole
Jan Stasikiewicz Odra Opole
Lorek Kamil Odra Opole
Olesiuk Michał Odra Opole
Pisk-Piskowski Łukasz Odra Opole
Radwański Kacper Odra Opole
Lehmann Robert OZB Katowice NZ
Michalski Seweryn OZB Katowice NZ
Ciureja Gracjan Tiger Tarnów
Basta Maciej Tiger Tarnów
Ciureja Kacper Tiger Tarnów
Rogóż Albert Tiger Tarnów
Zaucha Miłosz Tiger Tarnów
Artur Górski Tiger Tarnów
Kiwior Maciej Tiger Tarnów
Misiaszek Kinga Tiger Tarnów
Tryba Szymon Tiger Tarnów
Burda Adrian Wisła Kraków
Dominik Karcz Wisła Kraków
Dyduch Maciej Wisła Kraków
Michał Wojtaszek Wisła Kraków
Nikodem Karol Wisła Kraków
Nóżka Paulina Wisła Kraków
Pyclik Jakub Wisła Kraków
Różańska Julia Wisła Kraków
Smaroń Piotr Wisła Kraków
Stępień Karol Wisła Kraków
Szeliński Michał Wisła Kraków
Żur Damian Wisła Kraków
Rejman Karol Wisłok Rzeszów
Rudnicki  Mateusz Wisłok Rzeszów
Stolarski Dominik Wisłok Rzeszów
Szmyd Szczepan Wisłok Rzeszów
Szmyd Szymon Wisłok Rzeszów
Turkosz Tomasz Wisłok Rzeszów
Plader Rafał WKS Desant Krakow
Kowalczyk Mateusz WKS Desant Kraków
Kukuc Jan Zakopane NZ

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o informację w przypadku niemożliwości przybycia poszczególnych zawodników na Grand Prix. W wybranych kategoriach wagowych zostanie przeprowadzone losowanie w dniu zawodów.