Lista zawodników i zawodniczek zatwierdzonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Libiążu w dniu 28.10.2017:

Lista  zawodników i zawodniczek zatwierdzonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Libiążu w dniu 28.10.2017:

 

1. Kornelia Pawliszyn Akademia Bokserska Libiąż
2. Głowacki Bartosz Akademia Boksu Roberta Gortata
3. Tabak Dominik Boks Zabrze
4. Biłas Daniel Boks Zabrze
5. Mardyła Grzegorz Champion Myślenice
6. Konstantyn Patryk Champion Myślenice
7. Gruszka Mariusz Dąbrowski Klub Bokserski
8. Wypchał Kacper Dąbrowski Klub Bokserski
9. Himner Eryk Dąbrowski Klub Bokserski
10. Martyka Kacper Energetyk Jaworzno
11. Dulian Natalia Gladiator Binczarowa
12. Salabura Kacper Golden Team Nowy Sącz
13. Bociański Marcin Golden Team Nowy Sącz
14. Edelmuller Miłosz Golden Team Nowy Sącz
15. Piotrowski Tomasz Golden Team Nowy Sącz
16. Filipek Paweł Golden Team Nowy Sącz
17. Bołoz Michał Golden Team Nowy Sącz
18. Górecki Norbert Golden Team Nowy Sącz
19. Ukleja Bartosz GOTA Underground
20. Miedziński Rafał Górnik Wieliczka
21. Rembecki Sebastian Górnik Wieliczka
22. Piekarski Konrad Grappling Kraków
23. Szydełko Marcin Grappling Kraków
24. Chmura Michał Grappling Kraków
25. Kotula Michał Grappling Kraków
26. Kosiba Tomasz Grappling Kraków
27. Radwan Dawid Grappling Kraków
28. Godula Jakub Grappling Kraków
29. Rosół Michał Grappling Kraków
30. Mendak Mikołaj Krakowski Klub Bokserski
31. Jaszczyński Jan Krakowski Klub Bokserski
32. Harutyunyan Armen Krakowski Klub Bokserski
33. Janik Bartosz Krakowski Klub Bokserski
34. Myrnov Oleksandr Krakowski Klub Bokserski
35. Guzik Bartłomiej Krakowski Klub Bokserski
36. Bartłomiej Grodzki Magic Boxing Brzesko
37. Franczyk Piotr Magic Boxing Brzesko
38. Blezień Gabriel Morsy Dębica
39. Ptak Sebastian Morsy Dębica
40. Guzek Bolesław Morsy Dębica
41. Piech Mateusz niezrzeszony MZB
42. Wyka Tomasz Nowohucki Klub Bokserski
43. Pawłowski Mateusz Nowohucki Klub Bokserski
44. Głąb Paweł Nowohucki Klub Bokserski
45. Nowaczkiewicz Jakub Octagon Team Kraków
46. Jakub Bukowski Octagon Team Kraków
47. Adamski Dominik Octagon Team Kraków
48. Al Naser Adnan Octagon Team Kraków
49. Szczepaniak Klemens Octagon Team Kraków
50. Laskowski Mateusz Octagon Team Kraków
51. Stasikiewicz Jan Odra Opole
52. Adam Majewski Odra Opole
53. Pisk-Piskowski Łukasz Odra Opole
54. Grendziak Sebastian Odra Opole
55. Czyczerski Tomasz Odra Opole
56. Lorek Kamil Odra Opole
57. Koroll Julia Odra Opole
58. Markiel Krystian Ring Bielsko
59. Kanik Mateusz Ring Bielsko
60. Stryczek Bartłomiej Ring Bielsko
61. Tereszczak Wiktoria Ring Bielsko
62. Kurowska Julia Ring Bielsko
63. Żytkiewicz  Roman Shogun Mysłowice
64. Koziorz Wiktor Shogun Mysłowice
65. Czopek Wiktor Shogun Mysłowice
66. Gawełek Daniel Shogun Mysłowice
67. Gierat Denis SMOK Zabierzów
68. Cyganik Michał SMOK Zabierzów
69. Zarzeczny Beniamin Stal Stalowa Wola
70. Małek Damian Stal Stalowa Wola
71. Pytlak Dawid Stal Stalowa Wola
72. Łyko Rafał Stal Stalowa Wola
73. Ciureja Gracjan Tiger Tarnow
74. Kowalik Bartłomiej Tiger Tarnow
75. Zaucha Miłosz Tiger Tarnów
76. Misiaszek Kinga Tiger Tarnów
77. Janicki Marcel UKS Śląsk Ruda Śląska
78. Gawron Konrad UKS Śląsk Ruda Śląska
79. Lisek Witold UKS Śląsk Ruda Śląska
80. Burda Adrian Wisła Kraków
81. Pyclik Jakub Wisła Kraków
82. Wojtaszek Michał Wisła Kraków
83. Szeliński Michał Wisła Kraków
84. Karcz Dominik Wisła Kraków
85. Basza Mateusz Wisła Kraków
86. Nikodem Karol Wisła Kraków
87. Smaroń Piotr Wisła Kraków
88. Dyduch Maciej Wisła Kraków
89. Szmyd Szymon Wisłok Rzeszów
90. Rudnicki  Mateusz Wisłok Rzeszów

 

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o informację w przypadku niemożliwości przybycia poszczególnych zawodników na Grand Prix. W wybranych kategoriach wagowych zostanie przeprowadzone losowanie w dniu zawodów.