Lista zawodników i zawodniczek zatwierdzonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Nowym Sączu w dniu 10.06.2017:

Lista  zawodników i zawodniczek zatwierdzonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Nowym Sączu w dniu 10.06.2017:

 

1 Poradzisz Piotr Boks „Harnaś” Zakopane
2 Bachleda Bartłomiej Boks „Harnaś” Zakopane
3 Szczepaniak Klemens Boks „Harnaś” Zakopane
4 Laskowski Mateusz Boks „Harnaś” Zakopane
5 Mazur Arkadiusz Boks „Harnaś” Zakopane
6 Krukar Tomasz Budo Krosno
7 Kamiński Piotr Budo Krosno
8 Zabawska Paulina Budo Krosno
9 Grodzieńska Jadwiga Budo Krosno
10 Ożga Michał Czajnia  Tomaszów Lubelski
11 Wypchał Kacper Dąbrowski Klub Bokserski
12 Himner Eryk Dąbrowski Klub Bokserski
13 Kowalczyk Mateusz Desant Kraków
14 Niemiec Jakub Global Boxing Tarnów
15 Bryl Damian Global Boxing Tarnów
16 Kowalczyk Patrycja Global Boxing Tarnów
17 Fitrzyk Klaudia Global Boxing Tarnów
18 Salabura Kacper Golden Team Nowy Sącz
19 Edelmuller Miłosz Golden Team Nowy Sącz
20 Piotrowski Tomasz Golden Team Nowy Sącz
21 Mliczek Konrad Golden Team Nowy Sącz
22 Bołoz Michał Golden Team Nowy Sącz
23 Grzebyk Ilona Golden Team Nowy Sącz
24 Zięba Bartłomiej GOTA Underground
25 Porębski Kamil GOTA Underground
26 Miedziński Rafał Górnik Wieliczka
27 Bzdyl Krystian Górnik Wieliczka
28 Godula Emil Grappling Kraków
29 Piekarski Konrad Grappling Kraków
30 Kotula Michał Grappling Kraków
31 Biernacki Filip Grappling Kraków
32 Kosiba Tomasz Grappling Kraków
33 Godula Jakub Grappling Kraków
34 Ilnicki Adrian Grappling Kraków
35 Kosycarz Dominika Grappling Kraków
36 Lemiesz Karolina Grappling Kraków
37 Jaszczyński Jan Krakowski Klub Bokserski
38 Guzik Bartłomiej Krakowski Klub Bokserski
39 Wysoczyńska Weronika Krakowski Klub Bokserski
40 Franczyk Piotr Magic Boxing Brzesko
41 Zalewski Brajan Magic Boxing Brzesko
42 Wyrzycki Sebastian Nida Pińczów
43 Michalik Jarosław Nowohucki Klub Bokserski
44 Pawłowski Mateusz Nowohucki Klub Bokserski
45 Głąb Paweł Nowohucki Klub Bokserski
46 Antosiewicz Katarzyna Nowohucki Klub Bokserski
47 Stasikiewicz Jan Odra Opole
48 Majewski Adam Odra Opole
49 Pisk-Piskowski Łukasz Odra Opole
50 Czyczerski Tomasz Odra Opole
51 Lorek Kamil Odra Opole
52 Bejcar Ewelina Odra Opole
53 Tabak Dominik OZB Katowice NZ
54 Michalski Seweryn OZB Katowice NZ
55 Wojda Krzysztof OZB Katowice NZ
56 Pryga Igor Rojek Kraków
57 Kishko Serhii SMOK Zabierzów
58 Cyganik Michał SMOK Zabierzów
59 Zarzeczny Beniamin Stal Stalowa Wola
60 Małek Damian Stal Stalowa Wola
61 Pytlak Dawid Stal Stalowa Wola
62 Łyko Rafał Stal Stalowa Wola
63 Chmielowiec Grzegorz Stal Stalowa Wola
64 Rogóż Albert Tiger Tarnów
65 Ciureja Kacper Tiger Tarnów
66 Dobrzański Michał Tiger Tarnów
67 Tryba Szymon Tiger Tarnów
68 Misiaszek Kinga Tiger Tarnów
69 Starostka Ewelina Tiger Tarnów
70 Ferdynus Weronika Tiger Tarnów
71 Burda Adrian Wisła Kraków
72 Wojtaszek Michał Wisła Kraków
73 Szeliński Michał Wisła Kraków
74 Karcz Dominik Wisła Kraków
75 Żur Damian Wisła Kraków
76 Nikodem Karol Wisła Kraków
77 Michalewski Jędzrzej Wisła Kraków
78 Szmyd Szymon Wisłok Rzeszów
79 Szmyd Szczepan Wisłok Rzeszów
80 Stolarski Dominik Wisłok Rzeszów

 

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o informację w przypadku niemożliwości przybycia poszczególnych zawodników na Grand Prix. W wybranych kategoriach wagowych zostanie przeprowadzone losowanie w dniu zawodów.