Lista zawodników i zawodniczek zatwierdzonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Nowym Sączu w dniu 27.05.2017:

Lista  zawodników i zawodniczek zatwierdzonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Nowym Sączu w dniu 27.05.2017:

 

Głowacki Bartosz Akademia Boksu Roberta Gortata
Poradzisz Piotr Boks „Harnaś” Zakopane
Bachleda Bartłomiej Boks „Harnaś” Zakopane
Szczepaniak Klemens Boks „Harnaś” Zakopane
Wypchał Kacper Dąbrowski Klub Bokserski
Himner Eryk Dąbrowski Klub Bokserski
Kuś Mateusz Gimnasion Boguchwała
Wrona Adrian Global Boxing Tarnów
Gładysz Dominik Global Boxing Tarnów
Jasiński Szczepan Global Boxing Tarnów
Niemiec Jakub Global Boxing Tarnów
Patrycja Kowalczyk Global Boxing Tarnów
Klaudia Fitrzyk Global Boxing Tarnów
Bryl Damian Global Boxing Tarnów
Grzyba Laura Global Boxing Tarnów
Karaś Adrian Global Boxing Tarnów
Piotrowski Tomasz Golden Team Nowy Sącz
Edelmuller Miłosz Golden Team Nowy Sącz
Mliczek Konrad Golden Team Nowy Sącz
Bołoz Michał Golden Team Nowy Sącz
Ilona Grzebyk Golden Team Nowy Sącz
Zięba Bartłomiej GOTA Underground
Miedziński Rafał Górnik Wieliczka
Michałowski Jan Górnik Wieliczka
Bzdyl Krystian Górnik Wieliczka
Piekarski Konrad Grappling Kraków
Kosiba Tomasz Grappling Kraków
Ilnicki Adrian Grappling Kraków
Kosycarz Dominika Grappling Kraków 
Lemiesz Karolina Grappling Kraków 
Jaszczyński Jan Krakowski Klub Bokserski
Janik Bartosz Krakowski Klub Bokserski
Gajos Konrad Krakowski Klub Bokserski
Guzik Bartłomiej Krakowski Klub Bokserski
Wachna Michał Krynica NZ
Śliwiński Daniel Krynica NZ
Bednarz Arkadiusz Krynica NZ
Pryga Igor KS Rojek Kraków
Franczyk Piotr Magic Boxing Brzesko
Zalewski Brajan Magic Boxing Brzesko
Wyka Tomasz Nowohucki Klub Bokserski
Michalik Jarosław Nowohucki Klub Bokserski
Pawłowski Mateusz Nowohucki Klub Bokserski
Paweł Głąb Nowohucki Klub Bokserski
Adamski Dominik Octagon Team Kraków
Al Naser Ali Octagon Team Kraków
Al Naser Adnan Octagon Team Kraków
Michalski Seweryn OZB Katowice NZ
Barzycki Damian Ring Sikorski Stalowa Wola
Nowak Patryk Ring Sikorski Stalowa Wola
Dominika Sibiga Ring Sikorski Stalowa Wola
Kishko Serhii SMOK Zabierzów
Cyganik Michał SMOK Zabierzów
Wieczorkiewicz Wiktor Star Starachowice
Pluta Tatiana Star Starachowice
Ciureja Gracjan Tiger Tarnow
Basta Maciej Tiger Tarnów
Zaucha Miłosz Tiger Tarnów
Dobrzański Michał Tiger Tarnów
Blicharz Konrad UKS Gladiator Binczarowa
Burda Adrian Wisła Kraków
Niewiadomski Piotr Wisła Kraków
Pyclik Jakub Wisła Kraków
Wojtaszek Michał Wisła Kraków
Szeliński Michał Wisła Kraków
Żur Damian Wisła Kraków
Smaroń Piotr Wisła Kraków

 

Przekreślenie oznacza brak zgłoszonego przeciwnika i małe prawdopodobieństwo startu.

Ze względów organizacyjnych prosimy o informację w przypadku niemożliwości przybycia poszczególnych zawodników na Grand Prix. W wybranych kategoriach wagowych zostanie przeprowadzone losowanie w dniu zawodów.