Lista zawodników i zawodniczek zgłoszonych do Międzynarodowego Grand Prix Małopolski 2017 – 18.01.2017, Czchów

Lista zawodników i zawodniczek zgłoszonych do Międzynarodowego

Grand Prix Małopolski 2017 – 18.01.2017, Czchów

Hala Sportowa przy Szkole Gimnazjalnej w Czchowie, ul. Sądecka 187

 

Informujemy, że w kilku kategoriach wagowych nie było zgłoszeń i brak jest przeciwników (będzie informacja telefoniczna lub email), a w kilku przypadkach o ile będzie to konieczne zostanie przeprowadzone losowanie. Dopuszczamy możliwość zgłoszenia w dniu zawodów, ale pierwszeństwo mają zawodnicy znajdujący się na liście.

 

 

Poradzisz Piotr Boks „Harnaś” Zakopane NZ
Bachleda Bartłomiej Boks „Harnaś” Zakopane NZ
Laskowski Mateusz Boks „Harnaś” Zakopane NZ
Szczepaniak Klemens Boks „Harnaś” Zakopane NZ
Niżnik Jakub BUDO Krosno
Krukar Tomasz BUDO Krosno
Szydło Mikołaj BUDO Krosno
Sikorski Daniel BUDO Krosno
Adamski Dominik Champion Myślenice
Bielawski Patryk Champion Myslenice
Al Naser Ali Champion Myślenice
Króliczak Tomasz Champion Myślenice
Al Naser Adnan Champion Myślenice
Gruszka Mariusz Dąbrowski Klub Bokserski
Wypchał Kacper Dąbrowski Klub Bokserski
Himner Eryk Dąbrowski Klub Bokserski
Golonka Szymon EVAN Nowy Sącz
Prechitko Mikołaj EVAN Nowy Sącz
Korzym Oskar EVAN Nowy Sącz
Studziński Antoni EVAN Nowy Sącz
Prechitko Blanka EVAN Nowy Sącz
Studzińska Zuzanna EVAN Nowy Sącz
Dulian Natalia EVAN Nowy Sącz
Dzimira Jakub Gimnasion Boguchwała
Czyż Paweł Gimnasion Boguchwała
Kuś Mateusz Gimnasion Boguchwała
Głazowski Eryk Gimnasion Boguchwała
Orgasiński Daniel Gimnasion Boguchwała
Serafin Jakub Gimnasion Boguchwała
Ziomek Adam Gimnasion Boguchwała
Murias Sebastian Gimnasion Boguchwała
Kamiński Paweł Gimnasion Boguchwała
Jasiński Szczepan Global Boxing Kraków
Niemiec Jakub Global Boxing Tarnów
Bryl Damian Global Boxing Tarnów
Kurdziel Kamil Global Boxing Tarnów
Jędrusiak Radek Global Boxing Tarnów
Kozioł Paweł Global Boxing Tarnów
Maciak Anna Global Boxing Tarnów
Kowalczyk Patrycja Global Boxing Tarnów
Fitrzyk Klaudia Global Boxing Tarnów
Bociański Marcin Golden Team Nowy Sącz
Piotrowski Tomasz Golden Team Nowy Sącz
Filipek Paweł Golden Team Nowy Sącz
Twardowski Krzysztof Golden Team Nowy Sącz
Bołoz Michał Golden Team Nowy Sącz
Salabura Kacper Golden Team Nowy Sącz
Mrzyglod Dominik Golden Team Nowy Sącz
Porębski Kamil GOTA Underground NZ
Grodowski Adrian Górnik Wieliczka
Bzdyl Krystian Górnik Wieliczka
Humaj Maciej Górnik Wieliczka
Chmura Michał Grappling Kraków
Sroczyński Łukasz Grappling Kraków
Kupiec Grzegorz Grappling Kraków
Stolarski Szymon Grappling Kraków
Jakub Piejko Grappling Kraków
Grudziński Bartek Grappling Kraków
Kosiba Tomasz Grappling Kraków
Urbańczyk Michał Grappling Kraków
Kosycarz Dominika Grappling Kraków
Cepa Kacper GUKS CARBO Gliwice
Olszewski Przemysław GUKS CARBO Gliwice
Gibadło Maksymilian GUKS CARBO Gliwice
Gibadło Stanisław GUKS CARBO Gliwice
Lidzbarski Sebastian GUKS CARBO Gliwice
Pawlik Paulina GUKS CARBO Gliwice
Guzik Bartłomiej J&J Sport Center
Harwankowski Dominik JKB „Jawor” Team
Reus Patryk JKB „Jawor” Team
Pieczara Jakub JKB „Jawor” Team
Przybyła Bartłomiej JKB „Jawor” Team
Łapa  Szymon JKB „Jawor” Team
Miziołek Dawid JKB „Jawor” Team
Kiermasz Julia JKB „Jawor” Team
Simsak Klaudia JKB „Jawor” Team
Ogórek Jakub Kleofas Katowice
Colkos Filip Kleofas Katowice
Bonk Bartek Kleofas Katowice
Górecki Łukasz Kleofas Katowice
Machalica Łucja Kleofas Katowice
Brożek Aleksandra Kleofas Katowice
Jóźwiak Julia Kleofas Katowice
Rejdak Michelle Kleofas Katowice
Dąbek Patrycja Kleofas Katowice
Serafin Monika Kleofas Katowice
Joniec Patrycja Kleofas Katowice
Jaszczyński Jan Krakowski Klub Bokserski
Gajos Konrad Krakowski Klub Bokserski
Kaczmarczyk Jakub Krakowski Klub Bokserski
Mańka Mikołaj KS „Polonia 1912″ Leszno
Pryga Igor KS Rojek Kraków
Rojek Damian KS Rojek Kraków
Oram Oskar KSS SMOK
Kishko Serhii KSS SMOK
Cyganik Michał KSS SMOK
Aleksandrowicz Mikołaj LKS Myszków
Tereszczuk Aron LKS Myszków
Majer Bartosz LKS Myszków
Wodecki Miłosz LKS Myszków
Majcher Kacper Magic Boxing Brzesko
Kołodziej Piotr Magic Boxing Brzesko
Franczyk Piotr Magic Boxing Brzesko
Wejman Daria Magic Boxing Brzesko
Blezień Gabriel Morsy Dębica
Ptak Sebastian Morsy Dębica
Guzek Bolesław Morsy Dębica
Kukuc Jan NZ
Wyka Tomasz Nowohucki Klub Bokserski
Michalik Jarosław Nowohucki Klub Bokserski
Pawłowski Mateusz Nowohucki Klub Bokserski
Głąb Paweł Nowohucki Klub Bokserski
Antosiewicz Katarzyna Nowohucki Klub Bokserski
Bilous Anna Nowohucki Klub Bokserski
Żak Krystian Nowohucki Klub Bokserski
Lehmann Robert OZB Katowice NZ
Basta Maciej Tiger Tarnów
Zaucha Miłosz Tiger Tarnów
Bardo Paweł Tiger Tarnów
Kiwior Maciej Tiger Tarnów
Kiwior Damian Tiger Tarnów
Misiaszek Kinga Tiger Tarnów
Góra Szymon UKS Gladiator Binczarowa NZ
Blicharz Konrad UKS Gladiator Binczarowa NZ
Burda Adrian Wisła Kraków
Piotrek Niewiadomski Wisła Kraków
Pyclik Jakub Wisła Kraków
Wojtaszek Michał Wisła Kraków
Szeliński Michał Wisła Kraków
Żur Damian Wisła Kraków
Suchecki Dominik Wisła Kraków
Basza Mateusz Wisła Kraków
Stępień Karol Wisła Kraków
Smaroń Piotr Wisła Kraków
Dyduch Maciej Wisła Kraków
Nóżka Paulina Wisła Kraków
Różańska Julia Wisła Kraków
Grabowska Maria Wisła Kraków
Szmyd Szymon Wisłok Rzeszów
Szmyd Szczepan Wisłok Rzeszów
Rudnicki  Mateusz Wisłok Rzeszów
Wybraniec Mateusz Wisłok Rzeszów
Rejman Karol Wisłok Rzeszów