Lista zawodników i zawodniczek zgłoszonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Czchowie w dniu 17.03.2018

Lista zawodników i zawodniczek zgłoszonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Czchowie w dniu 17.03.2018

Przypominam że start w zawodach jest możliwy w przypadku opłaconych licencji zawodniczych i klubowych.  Młodzicy i kadeci nie ponoszą opłat licencyjnych, ale w przypadku kadetów należy wprowadzić zawodnika do systemu i zawnioskować o licencję poprzez panel licencyjny. W przypadku opłaconej licencji, a zaznaczenia na czerwono,  proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu.

 

Lp Zawodniczka Klub Waga Kat. Wiek.
1 Migda Gabriela UKS Evan Nowy Sącz: 46 młodzik
2 Rachwalik Amelia UKS Evan Nowy Sącz: 63 młodzik
3 Rozkoszek Izabela Garda Gieraltowice 48 kadet
4 Kaleta Marta Dąbrowski Klub Bokserski DKB 48 kadet
5 Pocica Wiktoria Tiger Tarnów 50 kadet
6 Jakóbik Wiktoria Akademia Boksu Roberta Gortata 50 kadet
7 Zgardzińska Zuzanna KSZO Ostrowiec Św. 52 kadet
8 Kalisz Wiktoria UKS Evan Nowy Sącz: 54 kadet
9 Hasiak Oliwia Magic Boxing Brzesko 60 kadet
10 Wrzesień Natalia KSZO Ostrowiec Św. 63 kadet
11 Dudziak Zuzanna Akademia Boksu Roberta Gortata 63 kadet
12 Makurat Aleksandra Akademia Bokserska Libiąż 63 kadet
13 Pawliszyn Kornelia Akademia Bokserska Libiąż 72 kadet
14 Bilska Emilia Tiger Tarnów 76 kadet
15 Nowakowska Emilja KSZO Ostrowiec Św. 48 junior
16 Kosycarz  Dominika Grappling Kraków. 50 junior
17 Nóżka Paulina TS Wisła Kraków 54 junior
18 Podleś Weronika Magic Boxing Brzesko 54 junior
19 Adamus Martyna KSZO Ostrowiec Św. 60 junior
20 Klepacz Iga KSZO Ostrowiec Św. 60 junior
21 Dulian Natalia UKS Gladiator Binczarowa: 60 junior
22 Chudy Julia Krakowski Klub Bokserski 64 junior
23 Lasoń Żaklina Dąbrowski Klub Bokserski DKB 75 junior
24 Szczodrak Aleksandra KSZO Ostrowiec Św. 60 senior
25 Bilous Anna Krakowski Klub Bokserski 69 senior
Lp Zawodnik Klub Waga Kat. Wiek.
1 Blecharz Ksawier Jawor Team Jaworzno 38 młodzik
2 Górowski Kordian UKS Evan Nowy Sącz: 43 młodzik
3 Czaja Oliwier Górnik Wieliczka 44,5 młodzik
4 Stojek Wiktor KSZO Ostrowiec Św. 44,5 młodzik
5 Proksa Wiktor GujaKan Jaworzno 46 młodzik
6 Ficoń Patryk GujaKan Jaworzno 52 młodzik
7 Biel Tomasz KS BUDO 52 młodzik
8 Łasak Paweł KSZO Ostrowiec Św. 54 młodzik
9 Korzym Oskar UKS Evan Nowy Sącz: 54 młodzik
10 Lipiec Jan KSZO Ostrowiec Św. 65 młodzik
11 Chmielarz Kacper Akademia Bokserska Libiąż 70 młodzik
12 Krajewski Krystian Tiger Tarnów 76+ młodzik
13 Bzdyl Krystian Górnik Wieliczka 48 kadet
14 Stojek Jakub KSZO Ostrowiec Św. 50 kadet
15 Hasratyan Arman Jawor Team Jaworzno 52 kadet
16 Niewiadomski Piotr TS Wisła Kraków 52 kadet
17 Pyclik Jakub TS Wisła Kraków 54 kadet
18 Cora Konrad Akademia Bokserska Libiąż 54 kadet
19 Piórkowski Kacper Tiger Tarnów 60 kadet
20 Wojtaszek Michał TS Wisła Kraków 66 kadet
21 Burda Adrian TS Wisła Kraków 70 kadet
22 Czechowski Damian Tiger Tarnów 75 kadet
23 Rybakowski Kewin Tiger Tarnów 80+ kadet
24 Misiaszek Adrian Tiger Tarnów 80+ kadet
25 Misierowski Eryk Górnik Wieliczka 80+ kadet
26 Delegiewicz Kacper KSZO Ostrowiec Św. 80+ kadet
27 Wolant Wojtek Akademia Bokserska Libiąż 80+ kadet
28 Golonka Szymon UKS Gladiator Binczarowa: 80+ kadet
29 Granat Dominik KSZO Ostrowiec Św. 48 junior
30 Tandencki Patryk Jawor Team Jaworzno 52 junior
31 Reus  Patryk Jawor Team Jaworzno 52 junior
32 Rosół Michał Grappling Kraków. 60 junior
33 Orzeł Albert KSZO Ostrowiec Św. 60 junior
34 Kołodziejski Kamil Garda Gieraltowice 60 junior
35 Szeliński Michał TS Wisła Kraków 64 junior
36 Mendak Mikołaj Krakowski Klub Bokserski 64 junior
37 Łucki Paweł KSZO Ostrowiec Św. 64 junior
38 Krosta Jakub Nowohucki Klub Bokserski 64 junior
39 Zombkowski Dawid KSZO Ostrowiec Św. 69 junior
40 Miedziński Krystian Górnik Wieliczka 69 junior
41 Martyka Kacper Akademia Boksu Roberta Gortata 69 junior
42 Barwiński Kamil Akademia Boksu Roberta Gortata 69 junior
43 Himner Eryk Dąbrowski Klub Bokserski DKB 75 junior
44 Kowalik Bartłomiej Tiger Tarnów 75 junior
45 Karcz Dominik TS Wisła Kraków 75 junior
46 Łazarczyk Damian Akademia Bokserska Libiąż 75 junior
47 Skoczyński Remigiusz Garda Gieraltowice 75 junior
48 Fortuna Dominik Górnik Wieliczka 81 junior
49 Harutyunyan Armen Krakowski Klub Bokserski 81 junior
50 Kiwior Maciej Tiger Tarnów 49 senior
51 Surowiec Daniel KSZO Ostrowiec Św. 49 senior
52 Piekarski Kondrad Grappling Kraków. 60 senior
53 Przybyła Bartłomiej Jawor Team Jaworzno 60 senior
54 Janik Bartosz Krakowski Klub Bokserski 60 senior
55 Wypchał Kacper Dąbrowski Klub Bokserski DKB 60 senior
56 Kishko Serhij SMOK Zabierzów 60 senior
57 Surowiec Kamil KSZO Ostrowiec Św. 60 senior
58 Jasiewicz Aleksander Jawor Team Jaworzno 64 senior
59 Porębski Kamil Grappling Kraków. 64 senior
60 Basza Mateusz TS Wisła Kraków 64 senior
61 Wuzik Mateusz Garda Gieraltowice 64 senior
62 Salabura Kacper Golden Team Nowy Sącz 69 senior
63 Łapa Szymon Jawor Team Jaworzno 69 senior
64 Germanek Sebastian Jawor Team Jaworzno 69 senior
65 Gierat Denis SMOK Zabierzów 69 senior
66 Piotrowski Tomasz Golden Team Nowy Sącz 69 senior
67 Falecki Damian KSZO Ostrowiec Św. 69 senior
68 Drożdż Michał TS Wisła Kraków 69 senior
69 Szczurek Mariusz Górnik Wieliczka 69 senior
70 Piech Mateusz Zawodnik niezrzeszony, 69 senior
71 Białas Konrad Akademia Boksu Roberta Gortata 69 senior
72 Sikorski Daniel KS BUDO 75 senior
73 Sieraczyński Krzysztof Krakowski Klub Bokserski 75 senior
74 Al Naser Adnan Tiger Tarnów 75 senior
75 Biel Marcin Golden Team Nowy Sącz 75 senior
76 Tabak Dominik Boks Zabrze 75 senior
77 Filipek Paweł Golden Team Nowy Sącz 75 senior
78 Franczyk Piotr Magic Boxing Brzesko 75 senior
79 Głowacki Bartosz Akademia Boksu Roberta Gortata 75 senior
80 Kosiba Tomasz Grappling Kraków. 81 senior
81 Gajos Konrad Krakowski Klub Bokserski 81 senior
82 Szczepanik Klemens Tiger Tarnów 81 senior
83 Kaczorowski Damian KSZO Ostrowiec Św. 81 senior
84 Rembecki Sebastian Górnik Wieliczka 81 senior
85 Nikodem Karol TS Wisła Kraków 81 senior
86 Otworowski Tomasz Garda Gieraltowice 81 senior
87 Trybalski Marcin Garda Gieraltowice 81 senior
88 Potocki Miłosz KS BUDO 91 senior
89 Guzik Bartłomiej Krakowski Klub Bokserski 91 senior
90 Lehmann Robert Boks Zabrze 91 senior
91 Kołton Andrzej KSZO Ostrowiec Św. 91 senior
92 Smaroń Piotr TS Wisła Kraków 91 senior
93 Piwowar Mariusz Magic Boxing Brzesko 91 senior
94 Szeszko Patryk Garda Gieraltowice 91 senior
95 Paszczak Piotr SMOK Zabierzów 91+ senior
96 Wojda Krzysztof Boks Zabrze 91+ senior
97 Dyduch Maciej TS Wisła Kraków 91+ senior
98 Blicharz Konrad UKS Gladiator Binczarowa: 91+ senior
99 Czarkowski Wojciech Garda Gieraltowice 91+ senior