Lista zawodników i zawodniczek zgłoszonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Gródku nad Dunajcem w dniu 12.05.2018

Lista  zawodników i zawodniczek zgłoszonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Gródku nad Dunajcem w dniu 12.05.2018

 

Przypominam że start w zawodach jest możliwy w przypadku opłaconych licencji zawodniczych i klubowych.  Młodzicy i kadeci nie ponoszą opłat licencyjnych, ale w przypadku kadetów należy wprowadzić zawodnika do systemu i zawnioskować o licencję poprzez panel licencyjny. W przypadku opłaconej licencji, a zaznaczenia na czerwono,  proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu.

 

Lp Zawodniczka Klub Waga Kat. Wiek.
1 Mandziej Milena KS Garda Gierałtowice 45 młodzik
2 Migda  Gabriela UKS Evan Nowy Sącz 46 młodzik
3 Rachwalik Amelia UKS Evan Nowy Sącz 63 młodzik
4 Rozkoszek Izabela KS Garda Gierałtowice 48 kadet
5 Pocica Wiktoria PTB Tiger Tarnów 49 kadet
6 Kupiec Weronika PTB Tiger Tarnów 50 kadet
7 Kalisz Wiktoria UKS Evan Nowy Sącz 53 kadet
8 Mierzwa Natalia Global Boxing Tarnów 54 kadet
9 Basista Weronika TS Wisła Kraków 54 kadet
10 Bednarek Patrycja PTB Tiger Tarnów 57 kadet
11 Pawliszyn Kornelia Akademia Bokserska Libiąż 75 kadet
12 Marszalska Oliwia Global Boxing Tarnów 80+ kadet
13 Kosycarz Dominika Grappling Kraków 50 junior
14 Misiaszek Kinga PTB Tiger Tarnów 54 junior
15 Podleś Weronika Magic Boxing Brzesko 54 junior
16 Chudy Julia Krakowski Klub Bokserski 64 junior
17 Grzyb Laura Global Boxing Tarnów 54 senior
18 Żak Beata Nowohucki Klub Bokserski 55 senior
19 Rok Natalia KS Myszków 58 senior
20 Tomczyk Maria PTB Tiger Tarnów 64 senior
21 Puzio Monika Smok Zabierzów 65 senior
22 Fitrzyk Klaudia Global Boxing Tarnów 69 senior
Lp Zawodnik Klub Waga Kat. Wiek.
1 Pawlik Nikolas KS Myszków 37 młodzik
2 Środa Bartłomiej Akademia Bokserska Libiąż 38 młodzik
3 Górowski  Kordian UKS Evan Nowy Sącz 43 młodzik
4 Czaja Oliwier KS Górnik Wieliczka 46 młodzik
5 Zarzeka Dawid KS Garda Gierałtowice 48 młodzik
6 Szot Oliwier KS Myszków 58 młodzik
7 Wrona Adrian Global Boxing Tarnów 60 młodzik
8 Bociek Dominik Global Boxing Tarnów 60 młodzik
9 Hofman Damian KS Garda Gierałtowice 65 młodzik
10 Chmielarz Kacper Akademia Bokserska Libiąż 70 młodzik
11 Krajewski Krystian PTB Tiger Tarnów 83 młodzik
12 Pławiński Nikodem KS Górnik Wieliczka 76+ młodzik
13 Ciureja Gracjan PTB Tiger Tarnów 46 kadet
14 Koszyk Bartosz PTB Tiger Tarnów 48 kadet
15 Bzdyl Krystian KS Górnik Wieliczka 48 kadet
16 Czarnecki Kordian PTB Tiger Tarnów 50 kadet
17 Basta Maciej PTB Tiger Tarnów 52 kadet
18 Rychel Piotr PTB Tiger Tarnów 52 kadet
19 Jucha Cezary PTB Tiger Tarnów 52 kadet
20 Ciureja Kacper PTB Tiger Tarnów 54 kadet
21 Gulik Filip PTB Tiger Tarnów 54 kadet
22 Szumlański Nikolas Global Boxing Tarnów 54 kadet
23 Pypeć Dominik Global Boxing Tarnów 54 kadet
24 Bielak Gabriel PTB Tiger Tarnów 57 kadet
25 Cora Konrad Akademia Bokserska Libiąż 57 kadet
26 Jasiak Bartosz Global Boxing Tarnów 57 kadet
27 Bader Ilia Krakowski Klub Bokserski 58 kadet
28 Piórkowski Kacper PTB Tiger Tarnów 60 kadet
29 Burek Kacper Morsy Dębica 65 kadet
30 Gładysz Dominik Global Boxing Tarnów 70 kadet
31 Rybakowski Kewin PTB Tiger Tarnów 81 kadet
32 Misiaszek Adrian PTB Tiger Tarnów 80+ kadet
33 Blezień Gabriel Morsy Dębica 55 junior
34 Kukułka Oskar Global Boxing Tarnów 56 junior
35 Ptak Sebastian Morsy Dębica 56 junior
36 Mikołajczak Oskar PKS Za Bramą Kraśnik 60 junior
37 Rosół Michał Grappling Kraków 60 junior
38 Szeliński Michał TS Wisła Kraków 64 junior
39 Stradomski Piotrek KS Myszków 64 junior
40 Barwiński Kamil Akademia Boksu Roberta Gortata 69 junior
41 Martyka Kacper Akademia Boksu Roberta Gortata 69 junior
42 Kowalik Bartłomiej PTB Tiger Tarnów 75 junior
43 Skoczyński Remigiusz KS Garda Gierałtowice 75 junior
44 Stachura Arkadiusz KS Górnik Wieliczka 75 junior
45 Karcz Dominik TS Wisła Kraków 75 junior
46 Tryba Szymon PTB Tiger Tarnów 81 junior
47 Bień Bartlomiej Boks Zabrze 91 junior
48 Bartnik Jakub Global Boxing Tarnów 91+ junior
49 Kiwior Maciej PTB Tiger Tarnów 60 senior
50 Kishko Serhij Smok Zabierzów 60 senior
51 Wyka Tomasz Nowohucki Klub Bokserski 64 senior
52 Sroczyński Łukasz Grappling Kraków 64 senior
53 Szydełko Marcin Grappling Kraków 64 senior
54 Nowak Michał Niezrzeszony MZB 69 senior
55 Bernaś Arek Global Boxing Tarnów 69 senior
56 Edelmuller Miłosz Golden Team Nowy Sącz 69 senior
57 Piotrowski Tomasz Golden Team Nowy Sącz 69 senior
58 Michalik Jarosław Nowohucki Klub Bokserski 69 senior
59 Burnat Krzysztof Nowohucki Klub Bokserski 69 senior
60 Drożdż Michal TS Wisła Kraków 69 senior
61 Białas Konrad Akademia Boksu Roberta Gortata 69 senior
62 Al Naser Adnan PTB Tiger Tarnów 75 senior
63 Musielak Hubert PTB Tiger Tarnów 75 senior
64 Piech Mateusz Niezrzeszony MZB 75 senior
65 Sieraczyński Krzysztof Krakowski Klub Bokserski 75 senior
66 Franczyk Piotr Magic Boxing Brzesko 75 senior
67 Domińczyk Patryk Magic Boxing Brzesko 75 senior
68 Biel Marcin Golden Team Nowy Sącz 75 senior
69 Pawłowski Mateusz Nowohucki Klub Bokserski 75 senior
70 Rembecki Sebastian KS Górnik Wieliczka 75 senior
71 Chmura Michał Grappling Kraków 75 senior
72 Jeleń Mikołaj Grappling Kraków 75 senior
73 Kotula Michał Grappling Kraków 75 senior
74 Głowacki Bartosz Akademia Boksu Roberta Gortata 75 senior
75 Szczepaniak Klemens PTB Tiger Tarnów 81 senior
76 Paszek Thomas 06 Kleofas-Katowice 81 senior
77 Nikodem Karol TS Wisła Kraków 81 senior
78 Żmuda Dominik Grappling Kraków 81 senior
79 Radwan Dawid Grappling Kraków 81 senior
80 Budziński  Marek KS Garda Gierałtowice 81 senior
81 Piecka Daniel JKB „Jawor” Team 81 senior
82 Lehmann Robert Boks Zabrze 91 senior
83 Śliwa Zbigniew Magic Boxing Brzesko 91 senior
84 Głąb Paweł Nowohucki Klub Bokserski 91 senior
85 Lisek Witold 06 Kleofas-Katowice 91 senior
86 Smaroń Piotr TS Wisła Kraków 91 senior
87 Szeszko Patryk KS Garda Gierałtowice 91 senior
88 Czarkowski Wojciech KS Garda Gierałtowice 91 senior
89 Aruszanjan Erik Krakowski Klub Bokserski 91+ senior