Lista zawodników i zawodniczek zgłoszonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Krakowie w dniu 14.04.2018

Lista  zawodników i zawodniczek zgłoszonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Krakowie w dniu 14.04.2018

 

Przypominam że start w zawodach jest możliwy w przypadku opłaconych licencji zawodniczych i klubowych.  Młodzicy i kadeci nie ponoszą opłat licencyjnych, ale w przypadku kadetów należy wprowadzić zawodnika do systemu i zawnioskować o licencję poprzez panel licencyjny. W przypadku opłaconej licencji, a zaznaczenia na czerwono,  proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu.

 

Lp Zawodniczka Klub Waga Kat. Wiek.
1 Oleś Martyna Tiger Tarnów 47 młodzik
2 Cyza Roksana Tiger Tarnów 49 młodzik
3 Kaleta Marta Dąbrowski Klub Bokserski 46 kadet
4 Wierzbicka Zuzanna Dąbrowski Klub Bokserski 50 kadet
5 Basista Weronika TS Wisła Kraków 52 kadet
6 Mierzwa Natalia Global Boxing Tarnów 54 kadet
7 Tereszczak Wiktoria Klub Bokserski Ring Bielsko 66 kadet
8 Pawliszyn Kornelia Akademia Bokserska Libiąż 72 kadet
9 Marszalska Oliwia Global Boxing Tarnów 80+ kadet
10 Kosycarz Dominika Grappling Krakow 50 junior
11 Nóżka Paulina TS Wisła Kraków 54 junior
12 Podleś Weronika Magic Boxing Brzesko 54 junior
13 Kupczyk Joanna KS Podwawelski 54 junior
14 Kurowska Julia Klub Bokserski Ring Bielsko 57 junior
15 Łaciak Klaudia Klub Bokserski Ring Bielsko 60 junior
16 Dulian Natalia UKS Gladiator Binczarowa 60 junior
17 Chudy Julia Krakowski Klub Bokserski 64 junior
18 Lasoń Żaklina Dąbrowski Klub Bokserski 75 junior
19 Grzebyk Ilona Golden Team Nowy Sącz 54 senior
20 Żak Beata Nowohucki Klub Bokserski 55 senior
21 Fitrzyk Klaudia Global Boxing Tarnów 69 senior
Lp Zawodnik Klub Waga Kat. Wiek.
1 Sułek Igor Tiger Tarnów 32 młodzik
2 Środa Bartłomiej Akademia Bokserska Libiąż 38 młodzik
3 Subocz Jakub Tiger Tarnów 42 młodzik
4 Kaczmarek Maciej Boks Zabrze 46 młodzik
5 Wrona Adrian Global Boxing Tarnów 60 młodzik
6 Krajewski Krystian Tiger Tarnów 76+ młodzik
7 Ciureja Gracjan Tiger Tarnów 46 kadet
8 Bzdyl Krystian KS Górnik Wieliczka 48 kadet
9 Czernecki Kordian Tiger Tarnów 50 kadet
10 Koszyk Bartosz Tiger Tarnów 50 kadet
11 Gulik Filip Tiger Tarnów 50 kadet
12 Jaśkowiec Szymon UKS „Śląsk” Ruda Śl. 50 kadet
13 Jucha Cezary Tiger Tarnów 52 kadet
14 Szydłowski Andrzej Klub Bokserski Ring Bielsko 52 kadet
15 Niewiadomski Piotr TS Wisła Kraków 52 kadet
16 Szumlański Nikolas Global Boxing Tarnów 54 kadet
17 Pypeć Dominik Global Boxing Tarnów 54 kadet
18 Ficoń Szczepan Klub Bokserski Ring Bielsko 54 kadet
19 Pyclik Jakub TS Wisła Kraków 54 kadet
20 Cora Konrad Akademia Bokserska Libiąż 54 kadet
21 Ciureja Kacper Tiger Tarnów 54 kadet
22 Jasiak Bartosz Global Boxing Tarnów 57 kadet
23 Gawron Bartosz UKS „Śląsk” Ruda Śl. 57 kadet
24 Bielak Gabriel Tiger Tarnów 57 kadet
25 Bader Ilia Krakowski Klub Bokserski 57 kadet
26 Piórkowski Kacper Tiger Tarnów 60 kadet
27 Wojtaszek Michał TS Wisła Kraków 63 kadet
28 Kraska Przemysław RKB „WISŁOK”  Rzeszów 66 kadet
29 Burda Adrian TS Wisła Kraków 66 kadet
30 Gładysz Dominik Global Boxing Tarnów 70 kadet
31 Wasztyl Karol Klub Bokserski Ring Bielsko 70 kadet
32 Uchyła Kacper KB Puncher Cieszyn 70 kadet
33 Szmyd Szymon RKB „WISŁOK”  Rzeszów 70 kadet
34 Łaniecki Damian Beskid Dragon Bielsko Biała 70 kadet
35 Czechowski Damian Tiger Tarnów 75 kadet
36 Rybakowski Kewin Tiger Tarnów 80 kadet
37 Misiorowski Eryk KS Górnik Wieliczka 80 kadet
38 Misiaszek Adrian Tiger Tarnów 80+ kadet
39 Golonka Szymon UKS Gladiator Binczarowa 80+ kadet
40 Skorupa Artur RMKS Rybnik 52 junior
41 Skorupa Szymon RMKS Rybnik 56 junior
42 Kukułka Oskar Global Boxing Tarnów 56 junior
43 Rosół Michał Grappling Krakow 60 junior
44 Pryga Igor SKS Rojek Kraków 64 junior
45 Szeliński Michał TS Wisła Kraków 64 junior
46 Żak Krystian Nowohucki Klub Bokserski 69 junior
47 Dyrda Antoni KB Puncher Cieszyn 69 junior
48 Bryl Damian Global Boxing Tarnów 69 junior
49 Ożga Michał Czajnia Tomaszów Lubelski 69 junior
50 Kowalik Bartłomiej Tiger Tarnów 75 junior
51 Łazarczyk Damian Akademia Bokserska Libiąż 75 junior
52 Himner Eryk Dąbrowski Klub Bokserski 75 junior
53 Masternak Paweł RMKS Rybnik 75 junior
54 Rojek Damian SKS Rojek Kraków 81 junior
55 Tryba Szymon Tiger Tarnów 81 junior
56 Bartłomiej Bień Boks Zabrze 91 junior
57 Szmyd Szczepan RKB „WISŁOK”  Rzeszów 91+ junior
58 Karaś Adrian Global Boxing Tarnów 91+ junior
59 Kurbiel Kamil Grappling Krakow 60 senior
60 Piekarski Korad Grappling Krakow 60 senior
61 Wypchał Kacper Dąbrowski Klub Bokserski 60 senior
62 Kishko Serhij BKS Smok Zabierzów 60 senior
63 Kiwior Maciej Tiger Tarnów 60 senior
64 Janicki Marcel UKS „Śląsk” Ruda Śl. 60 senior
65 Porębski Kamil Grappling Krakow 64 senior
66 Szydełko Marcin Grappling Krakow 64 senior
67 Wyka Tomasz Nowohucki Klub Bokserski 64 senior
68 Basza Mateusz TS Wisła Kraków 64 senior
69 Skorupa Daniel RMKS Rybnik 64 senior
70 Burtan Krzysztof Nowohucki Klub Bokserski 69 senior
71 Stupak Damian OKB Odra Opole 69 senior
72 Mika Dariusz OKB Odra Opole 69 senior
73 Chmura Michał Grappling Krakow 69 senior
74 Adamski Dominik Tiger Tarnów 69 senior
75 Edelmuller Miłosz Golden Team Nowy Sącz 69 senior
76 Bernaś Arek Global Boxing Tarnów 69 senior
77 Szczurek Mariusz KS Górnik Wieliczka 69 senior
78 Drożdż Michał TS Wisła Kraków 69 senior
79 Salabura Kacper Golden Team Nowy Sącz 69 senior
80 Piotrowski Tomasz Golden Team Nowy Sącz 69 senior
81 Pisk Piskowski Łukasz OKB Odra Opole 69 senior
82 Kopeć Andrzej Grappling Krakow 75 senior
83 Musielak Hubert Tiger Tarnów 75 senior
84 Baranowski Piotr OKB Odra Opole 75 senior
85 Biel Marcin Golden Team Nowy Sącz 75 senior
86 Patyk Sławek Global Boxing Tarnów 75 senior
87 Pająk Jarosław Grappling Krakow 75 senior
88 Tkocz Przemysław OKB Odra Opole 75 senior
89 Pałac Adam OKB Odra Opole 75 senior
90 Piech Mateusz Niezrzeszony 75 senior
91 Sieraczyński Krzysztof Krakowski Klub Bokserski 75 senior
92 Stryczek Bartłomiej Klub Bokserski Ring Bielsko 75 senior
93 Pawłowski Mateusz Nowohucki Klub Bokserski 75 senior
94 Franczyk Piotr Magic Boxing Brzesko 75 senior
95 Rembecki Sebastian KS Górnik Wieliczka 75 senior
96 Stolarek Marcin OKB Odra Opole 81 senior
97 Ciurys Krystian OKB Odra Opole 81 senior
98 Dziedzic Mateusz OKB Odra Opole 81 senior
99 Radwan Dawid Grappling Krakow 81 senior
100 Kotula Michał Grappling Krakow 81 senior
101 Szczepanik Klemens Tiger Tarnów 81 senior
102 Nikodem Karol TS Wisła Kraków 81 senior
103 Czyczerski Tomasz OKB Odra Opole 81 senior
104 Matoga Michał Nowohucki Klub Bokserski 81 senior
105 Baranowski Jakub OKB Odra Opole 91 senior
106 Chabluk Rafał OKB Odra Opole 91 senior
107 Michalski Seweryn Boks Zabrze 91 senior
108 Szymański Wojciech Tiger Tarnów 91 senior
109 Lehmann  Robert Boks Zabrze 91 senior
110 Głąb Paweł Nowohucki Klub Bokserski 91 senior
111 Kowalczyk Mateusz WKS Desant Kraków 91 senior
112 Aruszanjan Erik Krakowski Klub Bokserski 91+ senior
113 Dziedzic Bartłomiej OKB Odra Opole 91+ senior
114 Kukuc Jan Boks Zabrze 91+ senior
115 Miśkiewicz Michał OKB Odra Opole 91+ senior
116 Wojda Krzysztof Boks Zabrze 91+ senior
117 Lorek Tomasz OKB Odra Opole 91+ senior
118 Łącz Piotr Beskid Dragon Bielsko Biała 91+ senior
119 Blicharz Konrad UKS Gladiator Binczarowa 91+ senior
120 Paszczak Piotr BKS Smok Zabierzów 91+ senior
121 Dyduch Maciej TS Wisła Kraków 91+ senior
122 Lorek Kamil OKB Odra Opole 91+ senior
123 Górecki Marek Beskid Dragon Bielsko Biała 91+ senior