Lista zawodników i zawodniczek zgłoszonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Myślenicach w dniu 28.10.2018

Lista  zawodników i zawodniczek zgłoszonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Myślenicach w dniu 28.10.2018

 

Przypominam że start w zawodach jest możliwy w przypadku opłaconych licencji zawodniczych i klubowych.  Młodzicy i kadeci nie ponoszą opłat licencyjnych, ale w przypadku kadetów należy wprowadzić zawodnika do systemu i zawnioskować o licencję poprzez panel licencyjny. W przypadku opłaconej licencji, a zaznaczenia w systemie na czerwono,  proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu.

Lp Zawodniczka Klub Waga Kat. Wiek.
1 Migda Gabriela UKS Evan Nowy Sącz 50 2004
2 Kaleta Marta Dąbrowski Klub Bokserski 48 kadet
3 Wierzbicka Zuzanna Dąbrowski Klub Bokserski 50 kadet
4 Bednarek Patrycja PTB Tiger Tarnów 57 kadet
5 Tereszczak Wiktoria KB Ring Bielsko 66 kadet
6 Wejman Daria Magic Boxing Brzesko 48 junior
7 Misiaszek Kinga PTB Tiger Tarnów 54 junior
8 Kurowska Julia KB Ring Bielsko 57 junior
9 Koroll Julia OKB Odra Opole 58 junior
10 Podleś Weronika Magic Boxing Brzesko 60 junior
11 Dulian Natalia UKS Gladiator Binczarowa 60 junior
12 Chudy Julia Krakowski Klub Bokserski 63 junior
13 Łaciak Klaudia KB Ring Bielsko 64 junior
14 Różańska Julia TS Wisła Kraków 69 junior
15 Lasoń Żaklina Dąbrowski Klub Bokserski 75 junior
16 Tomczyk Maria PTB Tiger Tarnów 60 senior
17 Puzio Monika Smok  Zabierzów 64 senior

 

Lp Zawodnik Klub Waga Kat. Wiek.
1 Środa Bartłomiej Akademia Bokserska Libiąż 40 adept
2 Zarzeczny Tobiasz Stal Boxing Team 62 adept
3 Chmielarz Kacper Akademia Bokserska Libiąż 75 adept
4 Kobierecki Miłosz Akademia Boksu R. Gortata 68 młodzik
5 Krajewski Krystian PTB Tiger Tarnów 80 młodzik
6 Ciureja  Gracjan PTB Tiger Tarnów 48 kadet
7 Czernecki Kordian PTB Tiger Tarnów 50 kadet
8 Koszyk Bartosz PTB Tiger Tarnów 50 kadet
9 Zarzeczny Beniamin Stal Boxing Team 52 kadet
10 Greczek Kacper PTB Tiger Tarnów 52 kadet
11 Basta Maciej PTB Tiger Tarnów 54 kadet
12 Ficoń Szczepan KB Ring Bielsko 57 kadet
13 Gulik Filip PTB Tiger Tarnów 57 kadet
14 Ciureja Kacper PTB Tiger Tarnów 57 kadet
15 Cora Konrad Akademia Bokserska Libiąż 57 kadet
16 Niewiadomski Piotr TS Wisła Kraków 57 kadet
17 Bader Ilia Krakowski Klub Bokserski 60 kadet
18 Pyclik Jakub TS Wisła Kraków 63 kadet
19 Wasztyl Karol KB Ring Bielsko 70 kadet
20 Buda Paweł TS Wisła Kraków 70 kadet
21 Burda Adrian TS Wisła Kraków 70 kadet
22 Golonka Szymon UKS Gladiator Binczarowa 80+ kadet
23 Misiorowski Eryk Górnik Wieliczka 80+ kadet
24 Małek Damian Stal Boxing Team 64 junior
25 Gajdzica Kamil KB Ring Bielsko 69 junior
26 Pytlak Dawid Stal Boxing Team 69 junior
27 Szeliński Michał TS Wisła Kraków 69 junior
28 Kowalik Bartłomiej PTB Tiger Tarnów 75 junior
29 Havryshchuk Maksym OKB Odra Opole 75 junior
30 Damian Czechowski PTB Tiger Tarnów 75 junior
31 Martyka Kacper Akademia Boksu R. Gortata 75 junior
32 Barwiński Kamil Akademia Boksu R. Gortata 75 junior
33 Ożga Michał SB Czajnia Tomaszów Lubelski 75 junior
34 Himner Eryk Dąbrowski Klub Bokserski 81 junior
35 Bobak Michał Golden Team Nowy Sącz 81 junior
36 Jaszczyński Jan Krakowski Klub Bokserski 81 junior
37 Królczyk Radosław PTB Tiger Tarnów 56 senior
38 Kishko Serhii Smok  Zabierzów 56 senior
39 Staszel Artur TS Wisła Kraków 60 senior
40 Bukowski Jakub PTB Tiger Tarnów 64 senior
41 Łukowski Patryk OKB Odra Opole 64 senior
42 Piekarski Konrad Grappling Kraków 64 senior
43 Szydełko Marcin Grappling Kraków 64 senior
44 Bulik Michał OKB Odra Opole 64 senior
45 Kiwior Maciej PTB Tiger Tarnów 64 senior
46 Al Naser Ali PTB Tiger Tarnów 69 senior
47 Adamski Dominik PTB Tiger Tarnów 69 senior
48 Edelmuller Miłosz Golden Team Nowy Sącz 69 senior
49 Drożdż Michał TS Wisła Kraków 69 senior
50 Salabura Kacper Golden Team Nowy Sącz 69 senior
51 Biel Marcin Golden Team Nowy Sącz 75 senior
52 Jeleń Mikołaj Grappling Kraków 75 senior
53 Piech Mateusz Grappling Kraków 75 senior
54 Sieraczyński Krzysztof Krakowski Klub Bokserski 75 senior
55 Franczyk Piotr Magic Boxing Brzesko 75 senior
56 Adnan Al Naser PTB Tiger Tarnów 75 senior
57 Głowacki Bartosz Akademia Boksu R. Gortata 75 senior
58 Szczepaniak Klemens PTB Tiger Tarnów 81 senior
59 Gródek Konrad Golden Team Nowy Sącz 81 senior
60 Raba Dariusz niezrzeszony MZB 91 senior
61 Lorek Tomasz OKB Odra Opole 91 senior
62 Lorek Kamil OKB Odra Opole 91+ senior