Lista zawodników i zawodniczek zgłoszonych do zawodów „Sobota Bokserska” – 28.01.2017, T.S Wisła Kraków

Lista zawodników i zawodniczek zgłoszonych do zawodów „Sobota Bokserska” – 28.01.2017, T.S Wisła Kraków

 

Informujemy, że w kilku kategoriach wagowych nie było zgłoszeń i brak jest przeciwników (będzie informacja email), a w kilku kategoriach zostanie przeprowadzone losowanie ze względu na nieparzystą liczbę zgłoszeń. Dopuszczamy możliwość zgłoszenia w dniu zawodów, ale pierwszeństwo mają zawodnicy znajdujący się na liście.

 

1. Majcher Kacper BKB Magic Boxing Brzesko
2. Kołodziej Piotr BKB Magic Boxing Brzesko
3. Nowak Sebastian BKB Magic Boxing Brzesko
4. Gardziel Bartosz BKB Magic Boxing Brzesko
5. Wejman Daria BKB Magic Boxing Brzesko
6. Mendak Mikołaj Boxernia (KKB)
7. Jaszczyński Jan Boxernia (KKB)
8. Wysoczyńska Weronika Boxernia (KKB)
9. Chudy Julia Boxernia (KKB)
10. Al Naser Ali Champion Myślenice
11. Adamski Dominik Champion Myślenice
12. Prechitko Mikołaj EVAN Nowy Sącz
13. Bulanda Ewa EVAN Nowy Sącz
14. Studzińska Zuzanna EVAN Nowy Sącz
15. Dulian Natalia EVAN Nowy Sącz
16. Prechitko Blanka EVAN Nowy Sącz
17. Kukułka Oskar Global Boxing Tarnów
18. Jasiński Szczepan Global Boxing Tarnów
19. Niemiec Jakub Global Boxing Tarnów
20. Ligęza Jakub Global Boxing Tarnów
21. Wójcik Michał Global Boxing Tarnów
22. Bryl Damian Global Boxing Tarnów
23. Kurdziel Kamil Global Boxing Tarnów
24. Laskowski Sebastian Global Boxing Tarnów
25. Kowalczyk Patrycja Global Boxing Tarnów
26. Fitrzyk Klaudia Global Boxing Tarnów
27. Maciak Anna Global Boxing Tarnów
28. Michalski Jan Górnik Wieliczka
29. Humaj Maciej Górnik Wieliczka
30. Grodowski Adrian Górnik Wieliczka
31. Tomczyk Szymon Górnik Wieliczka
32. Bzdyl Krystian Górnik Wieliczka
33. Kosycarz Dominika Grappling Kraków
34. Godula Jakub Grappling Kraków.
35. Wawak Alan Grappling Kraków.
36. Kubal Wiktor Grappling Kraków.
37. Urbańczyk Michał Grappling Kraków.
38. Duszak Daniel Grappling Kraków.
39. Godula Emil Grappling Kraków.
40. Orzechowski Mateusz Grappling Kraków.
41. Zalewski Dawid Grappling Kraków.
42. Stolarski Szymon Grappling Kraków.
43. Kosiba Tomasz Grappling Kraków.
44. Tupta Kornel Grappling Kraków.
45. Kęski Tomasz Grappling Kraków.
46. Lemiesz Karolina Grappling Kraków.
47. Lidzbarski Sebastian GUKS CARBO Gliwice
48. Pawlik Paulina GUKS CARBO Gliwice
49. Poradzisz Piotr Harnaś Boks Zakopane
50. Czernik Adam Harnaś Boks Zakopane
51. Bachleda Bartek Harnaś Boks Zakopane
52. Pawłowski Patryk J&J Sport Center (IRS)
53. Bieńko Mateusz J&J Sport Center (IRS)
54. Serafin Kamil JKB Jawor Team Jaworzno
55. Pieczara Jakub JKB Jawor Team Jaworzno
56. Łapa Szymon JKB Jawor Team Jaworzno
57. Kiermasz Julia JKB Jawor Team Jaworzno
58. Plebanek Szymon KS Rojek Kraków
59. Oram Oskar KSS SMOK Kraków
60. Kishko Serhii KSS SMOK Kraków
61. Postoiko Roman KSS SMOK Kraków
62. Gierat Denis KSS SMOK Kraków
63. Wadowski Wojciech KSS SMOK Kraków
64. Cyganik Michał KSS SMOK Kraków
65. Paszczek Piotr KSS SMOK Kraków
66. Kukuc Jan niezrzeszony
67. Frelich Wojtek RMKS Rybnik
68. Pierchała Anna RMKS Rybnik
69. Beim Dawid St. Pauli Masłomiąca
70. Zaucha Milosz PTB Tiger Tarnów
71. Hawryluk Szymon PTB Tiger Tarnów
72. Pyclik Jakub TS Wisła Kraków
73. Wojtaszek Michał TS Wisła Kraków
74. Szeliński Michał TS Wisła Kraków
75. Karcz Dominik TS Wisła Kraków
76. Tomaszewski Arkadiusz TS Wisła Kraków
77. Szelest Jakub TS Wisła Kraków
78. Dyduch Maciej TS Wisła Kraków
79. Burda Adrian TS Wisła Kraków
80. Jakubowska Ada TS Wisła Kraków
81. Nóżka Paulina TS Wisła Kraków
82. Różańska Julia TS Wisła Kraków
83. Grabowska Maria TS Wisła Kraków
84. Góra Szymon UKS Gladiator Binczarowa
85. Blicharz Konrad UKS Gladiator Binczarowa