Lista zawodników zgłoszonych do V MGPM w Myśleniacach- 29.09.2018

Lista  zawodników i zawodniczek zgłoszonych do startu w Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Myślenicach w dniu 28.09.2018

 

Przypominam że start w zawodach jest możliwy w przypadku opłaconych licencji zawodniczych i klubowych.  Młodzicy i kadeci nie ponoszą opłat licencyjnych, ale w przypadku kadetów należy wprowadzić zawodnika do systemu i zawnioskować o licencję poprzez panel licencyjny. W przypadku opłaconej licencji, a zaznaczenia w systemie na czerwono,  proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu.

Lp Zawodniczka Klub Waga Kat. Wiek.
1 Maksymowicz Nikola Global Boxing Tarnów 48 2004
2 Migda Gabriela UKS Evan Nowy Sącz 48 2004
3 Dadaś Emilia UKS Evan Nowy Sącz 52 2004
4 Oleś Martyna PTB Tiger Tarnów 54 2004
5 Kaleta Marta Dąbrowski Klub Bokserski 48 kadet
6 Wierzbicka Zuzanna Dąbrowski Klub Bokserski 50 kadet
7 Mierzwa Natali Global Boxing Tarnów 52 kadet
8 Hołda Angelika PTB Tiger Tarnów 57 kadet
9 Nazimek Dominika Akademia Bokserska Libiąż 57 kadet
10 Pawliszyn Kornelia Akademia Bokserska Libiąż 72 kadet
11 Marszalska Oliwia Global Boxing Tarnów 80 kadet
12 Wejman Daria BKS Magic Boxing Brzesko 48 junior
13 Tracz Karolina 06 Kleofas-Katowice 57 junior
14 Misiaszek Kinga PTB Tiger Tarnów 57 junior
15 Kupczyk Joanna KS Podwawelski 57 junior
16 Podleś Weronika BKS Magic Boxing Brzesko 60 junior
17 Chudy Julia Krakowski Klub Bokserski 64 junior
18 Lasoń Żaklina Dąbrowski Klub Bokserski 75 junior
19 Joniec Patrycja 06 Kleofas-Katowice 51 senior
20 Biriuk Natalia Global Boxing Tarnów 57 senior
21 Koroll Julia OKB Odra Opole 57 senior
22 Duda Maria PTB Tiger Tarnów 64 senior
23 Puzio Monika Smok Zabierzów 64 senior
24 Żmuda Malwina 06 Kleofas-Katowice 69 senior
25 Rauczyńska Małgorzata Grappling Kraków 69 senior
26 Duda Łucja Global Boxing Tarnów 81 senior
Lp Zawodnik Klub Waga Kat. Wiek.
1 Sułek  Igor PTB Tiger Tarnów 32 młodzik
2 Majewski Miłosz Akademia Boksu Roberta Gortata 40 młodzik
3 Środa Bartłomiej Akademia Bokserska Libiąż 40 młodzik
4 Subocz Jakub PTB Tiger Tarnów 42 młodzik
5 Kowalski Mikołaj PTB Tiger Tarnów 42 młodzik
6 Lis Jakub PTB Tiger Tarnów 42 młodzik
7 Korzym Oskar UKS Evan Nowy Sącz 54 młodzik
8 Szot Oliwier LKS Boks Myszków 57 młodzik
9 Wrona Adrian Global Boxing Tarnów 60 młodzik
10 Szreter Dominik Boks Zabrze 76 młodzik
11 Krajewski Krystian PTB Tiger Tarnów 82 młodzik
12 Ciureja Gracjan PTB Tiger Tarnów 48 kadet
13 Jucha Cezary PTB Tiger Tarnów 54 kadet
14 Węgrzyk Daniel 06 Kleofas-Katowice 57 kadet
15 Ciureja Kacper PTB Tiger Tarnów 57 kadet
16 Cora Konrad Akademia Bokserska Libiąż 57 kadet
17 Szumiński Nikolas Global Boxing Tarnów 57 kadet
18 Smatlik Mateusz LKS Boks Myszków 60 kadet
19 Bader Ilia Krakowski Klub Bokserski 60 kadet
20 Wesolowski Marian 06 Kleofas-Katowice 60 kadet
21 Dorobisz Kamil LKS Boks Myszków 63 kadet
22 Buda Paweł TS Wisła Kraków 68 kadet
23 Colkos Filip 06 Kleofas-Katowice 70 kadet
24 Mateja Oskar 06 Kleofas-Katowice 70 kadet
25 Burda Adrian TS Wisła Kraków 70 kadet
26 Rybakowski Kewin PTB Tiger Tarnów 82 kadet
27 Misiorowski Eryk KS Górnik Wieliczka 80+ kadet
28 Misiaszek Adrian PTB Tiger Tarnów 80+ kadet
29 Tymcio Damia Boks Zabrze 56 junior
30 Rosół Michał Grappling Kraków 60 junior
31 Stasikiewcz Jan OKB Odra Opole 64 junior
32 Pryga Igor KS Rojek Kraków 64 junior
33 Partyński Patryk Global Boxing Tarnów 66 junior
34 Szeliński Michał TS Wisła Kraków 69 junior
35 Martyka Kacper Akademia Boksu Roberta Gortata 75 junior
36 Barwiński Kamil Akademia Boksu Roberta Gortata 75 junior
37 Stachura Arkadiusz KS Górnik Wieliczka 75 junior
38 Rojek Damian KS Rojek Kraków 75 junior
39 Mulawa Jakub KS Rojek Kraków 75 junior
40 Himner Eryk Dąbrowski Klub Bokserski 81 junior
41 Jaszczyński Jan Krakowski Klub Bokserski 81 junior
42 Staszel Artur TS Wisła Kraków 56 senior
43 Bukowski Jakub PTB Tiger Tarnów 64 senior
44 Bulik Michał OKB Odra Opole 64 senior
45 Łukowski Patryk OKB Odra Opole 64 senior
46 Szydełko Marcin Grappling Kraków 64 senior
47 Al Naser Ali PTB Tiger Tarnów 69 senior
48 Piec Ernest PTB Tiger Tarnów 69 senior
49 Piwowar Damian 06 Kleofas-Katowice 69 senior
50 Pisk Piskowski Łukasz OKB Odra Opole 69 senior
51 Salabura Kacper Golden Team Nowy Sącz 69 senior
52 Drożdż Michał TS Wisła Kraków 69 senior
53 Kielmas Patryk Akademia Boksu Roberta Gortata 75 senior
54 Głowacki Bartosz Akademia Boksu Roberta Gortata 75 senior
55 Sieraczyński Krzysztof Krakowski Klub Bokserski 75 senior
56 Franczyk Piotr BKS Magic Boxing Brzesko 75 senior
57 Król Mateusz OKB Odra Opole 75 senior
58 Piech Mateusz Grappling Kraków 75 senior
59 Biel Marcin Golden Team Nowy Sącz 75 senior
60 Łepkowski Marcin niezrzeszony MZB 75 senior
61 Szczepaniak Klemens PTB Tiger Tarnów 81 senior
62 Pytel Marcin 06 Kleofas-Katowice 81 senior
63 Kasza Mateusz 06 Kleofas-Katowice 81 senior
64 Rembecki Sebastian KS Górnik Wieliczka 81 senior
65 Czyczerski Tomasz OKB Odra Opole 81 senior
66 Nikodem Karol TS Wisła Kraków 81 senior
67 Hejmej Klaudiusz Grappling Kraków 91 senior
68 Lisek Witold 06 Kleofas-Katowice 91 senior
69 Buchta Filip niezrzeszony MZB 91 senior
70 Raba Dariusz niezrzeszony MZB 91 senior
71 Szydlak Konrad niezrzeszony MZB 91 senior
72 Lorek Tomasz OKB Odra Opole 91+ senior
73 Lorek Kamil OKB Odra Opole 91+ senior