Międzynarodowe Grand Prix Małopolski 2017- Podsumowanie

MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX MAŁOPOLSKI 2017

Najlepsi zawodnicy Międzynarodowego Grand Prix Małopolski 2017

 

Guzik Bartłomiej – Krakowski Klub Bokserski

Dulian Natalia – Gladiator Binczarowa

 

Laureaci drużynowi Międzynarodowego Grand Prix Małopolski 2017

 

1. Wisła Kraków
2. Grappling Kraków
2. Krakowski Klub Bokserski
3 Odra Opole

 

Laureaci indywidualni Międzynarodowego Grand Prix Małopolski 2017

 

MŁODZICY
 

46 kg

Bzdyl Krystian  Górnik Wieliczka 7
KADECI
 

50 kg

Pyclik Jakub   Wisła Kraków 9
63 kg
Szeliński Michał Wisła Kraków 11
66 kg
Kuś Mateusz Gimnasion Boguchwała 7
70 kg
Niemiec Jakub Global Boxing Tarnów 12
JUNIORZY
56 kg
Wypchał Kacper Dąbrowski Klub Bokserski  10
Krukar Tomasz BUDO Krosno 5
69 kg
Himner Eryk Dąbrowski Klub Bokserski  9
Pisk-Piskowski Łukasz Odra Opole 9
Bryl Damian Global Boxing Tarnów 5
75 kg
Jaszczyński Jan Krakowski Klub Bokserski 10
SENIORZY
60 kg
Kishko Serhii                      KSS SMOK Zabierzów 11
64 kg
Piekarski Konrad Grappling Kraków 7
69 kg
Piotrowski Tomasz Golden Team Nowy Sącz 10
75 kg
Gajos Konrad Krakowski Klub Bokserski 7
81 kg
Cyganik Michał KSS SMOK Zabierzów 11
Czyczerski Tomasz Odra Opole 7
Pawłowski Mateusz Nowohucki Klub Bokserski 7
91 kg
Guzik Bartłomiej Krakowski Klub Bokserski 13
Smaroń Piotr Wisła Kraków 10
 

+ 91 kg

Głąb Paweł Nowohucki Klub Bokserski 9
Lorek Kamil Odra Opole 7
KADETKI
 

48 kg

Dulian Natalia Gladiator Binczarowa 9

 

Nagrody zostaną uroczyście przekazane podczas I Międzynarodowego Grand Prix Małopolski 2018.

 

 

  1. Punktacja indywidualna na zakończenie Międzynarodowego Grand Prix Małopolski

 

 

MŁODZICY

 

46 kg

PKT
Bzdyl Krystian  Górnik Wieliczka 7
Barzycki Damian Ring Sikorski Stalowa Wola 3
Korzym Oskar EVAN Nowy Sącz 3
Rogóż Albert Tiger Tarnów 2
Sikora Mateusz Gimnasion Boguchwała 1
 

68 kg

Szmyd Szymon Wisłok Rzeszów 6
Wieczorkiewicz Wiktor Star Starachowice 1
 

72 kg

Burda Adrian Wisła Kraków 5
KADECI
 

46 kg

Ciureja Gracjan Tiger Tarnow 2
48 kg
Piotrek Niewiadomski Wisła Kraków 4
Blezień Gabriel Morsy Dębica 4
Basta Maciej Tiger Tarnów 4
Ptak Sebastian Morsy Dębica 4
Zarzeczny Beniamin Stal Stalowa Wola 3
Góra Szymon Gladiator Binczarowa 1
50 kg
Pyclik Jakub   Wisła Kraków 9
Kukułka Oskar Global Boxing Tarnów 1
57 kg
Igor Pryga KS Rojek Kraków 6
Jasiński Szczepan Global Boxing Tarnów 3
Zaucha Miłosz Tiger Tarnów 2
Czyż Paweł Gimnasion Boguchwała 1
 

60 kg

Godula Jakub Grappling Kraków 3
Żytkiewicz  Roman Shogun Mysłowice 3
Kwolek Maciej BUDO Krosno 1
Stasikiewicz Jan Odra Opole 1
 

63 kg

Szeliński Michał Wisła Kraków 11
Wojtaszek Michał Wisła Kraków 6
Miedziński Krystian Górnik Wieliczka 4
Ogórek Jakub 06 Kleofas Katowice 3
Ożga Michał Czajnia  Tomaszów Lubelski 2
Dobrzański Michał Tiger Tarnów 1
Ukleja Bartosz GOTA Underground 1
Małek Damian Stal Stalowa Wola 1
 

66 kg

Kuś Mateusz Gimnasion Boguchwała 7
Bardo Paweł Tiger Tarnów 1
Colkos Filip 06 Kleofas Katowice 1
 

70 kg

Niemiec Jakub Global Boxing Tarnów 12
Pytlak Dawid Stal Stalowa Wola 4
Michałowski Jan Górnik Wieliczka 3
Głazowski Eryk Gimnasion Boguchwała 1
Nowak Patryk Ring Sikorski Stalowa Wola 1
Karcz Dominik Wisła Kraków 1
 

75 kg

Majewski Adam Odra Opole 3
Martyka Kacper Akademia Boksu R. Gortata 1
81+ kg
Golonka Szymon EVAN Nowy Sącz 4
Szmyd Szczepan Wisłok Rzeszów 4
Kosiński Mateusz Nowohucki Klub Bokserski 3
Skawiński Marcel Czajnia  Tomaszów Lubelski 1
JUNIORZY
56 kg
Wypchał Kacper Dąbrowski Klub Bokserski  10
Krukar Tomasz BUDO Krosno 5
Cepa Kacper GUKS CARBO Gliwice 1
Humaj Maciej Górnik Wieliczka 1
 

60 kg

Gruszka Mariusz Dąbrowski Klub Bokserski 4
Pieczara Jakub JKB „Jawor” Team 3
Gawron Konrad UKS Śląsk Ruda Śląska 3
Kiwior Maciej Tiger Tarnów 3
Rudnicki  Mateusz Wisłok Rzeszów 3
Ilnicki Adrian Grappling Kraków 3
Janicki Marcel UKS Śląsk Ruda Śląska 3
Urbańczyk Michał Grappling Kraków 1
Grodowski Adrian Górnik Wieliczka 1
Górecki Łukasz 06 Kleofas Katowice 1
Bednarz Arkadiusz Krynica NZ 1
 

64 kg

Grodzki Bartłomiej Magic Boxing Brzesko 4
Mendak Mikołaj Krakowski Klub Bokserski 3
Krzywda Marcin BUDO Krosno 3
Bryl Damian Global Boxing Tarnów 3
Stolarski Dominik Wisłok Rzeszów 3
Kołodziej Piotr Magic Boxing Brzesko 1
Mrzyglod Dominik Golden Team Nowy Sącz 1
Gąsior Michał Gimnasion Boguchwała 1
Poradzisz Piotr Boks „Harnaś” Zakopane 1
 

69 kg

Himner Eryk Dąbrowski Klub Bokserski  9
Pisk-Piskowski Łukasz Odra Opole 9
Bryl Damian Global Boxing Tarnów 5
Kurdziel Kamil Global Boxing Tarnów 3
Łapa  Szymon JKB „Jawor” Team 3
Al Naser Ali Octagon Team Kraków 3
Żur Damian Wisła Kraków 2
Salabura Kacper Golden Team Nowy Sącz 1
Żak Krystian Nowohucki Klub Bokserski 1
Owsiany Dominik BUDO Krosno 1
 

75 kg

Jaszczyński Jan Krakowski Klub Bokserski 10
Bociański Marcin Golden Team Nowy Sącz 6
Szydło Mikołaj BUDO Krosno 3
Rojek Damian KS Rojek Kraków 3
Tryba Szymon Tiger Tarnów 3
Serafin Jakub Gimnasion Boguchwała 2
Harutyunyan Armen Krakowski Klub Bokserski 1
Kurdziel Kamil Global Boxing Tarnów 1
Suchecki Dominik Wisła Kraków 1
Oram Oskar KSS SMOK Zabierzów 1
Zalewski Brajan Magic Boxing Brzesko 1
 

81 kg

Godula Emil Grappling Kraków 3
Kamiński Piotr BUDO Krosno 1
SENIORZY
56 kg
Miziołek Dawid JKB „Jawor” Team 3
 

60 kg

Kishko Serhii                      KSS SMOK Zabierzów 11
Janik Bartosz Krakowski Klub Bokserski 2
 

64 kg

Piekarski Konrad Grappling Kraków 7
Wyka Tomasz Nowohucki Klub Bokserski 6
Szydełko Marcin Grappling Kraków 4
Guzek Bolesław Morsy Dębica 4
Olszewski Przemysław GUKS CARBO Gliwice 3
Bachleda Bartłomiej Boks „Harnaś” Zakopane 3
Bukowski Jakub Octagon Team Kraków 3
Porębski Kamil GOTA Underground 2
Zięba Bartłomiej GOTA Underground 2
Basza Mateusz Wisła Kraków 1
Nowaczkiewicz Jakub Octagon Team Kraków 1
Sroczyński Łukasz Grappling Kraków 1
 

69 kg

Piotrowski Tomasz Golden Team Nowy Sącz 10
Kaczmarczyk Jakub Krakowski Klub Bokserski 6
Edelmuller Miłosz Golden Team Nowy Sącz 5
Bachleda Bartłomiej Boks „Harnaś” Zakopane 4
Michalik Jarosław Nowohucki Klub Bokserski 4
Adamski Dominik Champion Myślenice 4
Chmura Michał Grappling Kraków 3
Gibadło Maksymilian GUKS CARBO Gliwice 3
Szydełko Marcin Grappling Kraków 3
Szelest Jakub Wisła Kraków 1
Kupiec Grzegorz Grappling Kraków 1
Natanek Kamil Champion Myślenice 1
Gierat Denis KSS SMOK Zabierzów 1
Radwański Kacper Odra Opole 1
 

75 kg

Gajos Konrad Krakowski Klub Bokserski 7
Tabak Dominik OZB Katowice NZ 6
Filipek Paweł Golden Team Nowy Sącz 5
Franczyk Piotr Magic Boxing Brzesko 4
Grendziak Sebastian Odra Opole 4
Al Naser Adnan Champion Myślenice 4
Michalewski Jędrzej Wisła Kraków 3
Piejko Jakub Grappling Kraków 3
Gibadło Stanisław GUKS CARBO Gliwice 3
Mliczek Konrad Golden Team Nowy Sącz 3
Kanik Mateusz Ring Bielsko 3
Mardyła Grzegorz Champion Myślenice 3
Czopek Wiktor SHOGUN Mysłowice 3
Myrnov Oleksandr Krakowski Klub Bokserski 3
Marszałek Tomasz BUDO Krosno 2
Głowacki Bartosz Akademia Boksu R. Gortata 2
Nikodem Karol Wisła Kraków 2
Stryczek Bartłomiej Ring Bielsko 1
Stolarski Szymon Grappling Kraków 1
Biernacki Filip Grappling Kraków 1
Koziorz Wiktor SHOGUN Mysłowice 1
Piech Mateusz OZB Małopolska NZ 1
 

81 kg

Cyganik Michał KSS SMOK Zabierzów 11
Czyczerski Tomasz Odra Opole 7
Pawłowski Mateusz Nowohucki Klub Bokserski 7
Michalski Seweryn OZB Katowice NZ 6
Al Naser Adnan Champion Myślenice 6
Rembecki Sebastian Górnik Wieliczka 3
Radwan Dawid Grappling Kraków 3
Kosiba Tomasz Grappling Kraków 2
Konstantyn Patryk Champion Myślenice 1
Kamiński Paweł Gimnasion Boguchwała 1
Dudek Daniel Morsy Debica 1
Biłas Daniel Boks Zabrze 1
Michalski Seweryn OZB Katowice NZ 1
Mazur Arkadiusz Boks „Harnaś” Zakopane 1
 

91 kg

Guzik Bartłomiej Krakowski Klub Bokserski 13
Smaroń Piotr Wisła Kraków 10
Lehmann Robert OZB Katowice NZ 4
Kowalczyk Mateusz Desant Kraków 4
Szczepaniak Klemens Octagon Team Kraków 4
Księski Tomasz Grappling Kraków 3
Lisek Witold UKS Śląsk Ruda Śląska 3
Laskowski Mateusz Boks „Harnaś” Zakopane 2
 

+ 91 kg

Głąb Paweł Nowohucki Klub Bokserski 9
Lorek Kamil Odra Opole 7
Dyduch Maciej Wisła Kraków 6
Kieć Szymon Boks Płaszów 3
Olesiuk Michał Odra Opole 3
Wojda Krzysztof OZB Katowice NZ 3
Kukuc Jan OZB Małopolska NZ 2
Bołoz Michał Golden Team Nowy Sącz 2
Jędrusiak Radek Global Boxing Tarnów 1
Kozioł Paweł Global Boxing Tarnów 1
Woźniak Norbert Golden Team Nowy Sącz 1
Gawełek Daniel SHOGUN Mysłowice 1
Wyrzycki Sebastian Nida Pińczów 1
KADETKI
48 kg
Dulian Natalia Gladiator Binczarowa 9
Mikuła Aleksandra Global Boxing Tarnów 3
Machalica Łucja 06 Kleofas Katowice 2
Studzińska Zuzanna EVAN Nowy Sącz 1
 

50 kg

Kaleta Marta Dąbrowski Klub Bokserski 3
Kosycarz Dominika Grappling Kraków 1
54 kg
Misiaszek Kinga Tiger Tarnów 1
66 kg
Różańska Julia Wisła Kraków 3
Brożek Aleksandra 06 Kleofas Katowice 1
75 kg
Kornelia Pawliszyn Akademia Bokserska Libiąż 3
Tereszczak Wiktoria Ring Bielsko 1
JUNIORKI
 

48 kg

Kowalczyk Patrycja Global Boxing Tarnów 4
Pluta Tatiana Star Starachowice 3
Pawlik Paulina GUKS CARBO Gliwice 1
57 kg
Rejdak Michelle 06 Kleofas Katowice 3
Grabowska Maria Wisła Kraków 1
 

60 kg

Koroll Julia Odra Opole 3
Kurowska Julia Ring Bielsko 1
SENIORKI
60 kg
Bejcar Ewelina Odra Opole 6
Lemiesz Karolina Grappling Kraków 1
 

64 kg

Antosiewicz Katarzyna Nowohucki Klub Bokserski 3
Grodzieńska Jadwiga BUDO Krosno 2

 

 

  1. Punktacja drużynowa na zakończenie Międzynarodowego Grand Prix Małopolski

 

1. Wisła Kraków 21 8 14 5 18 66
2. Grappling Kraków 16 5 7 9 8 45
3. Krakowski Klub Bokserski 12 9 8 4 12 45
4. Odra Opole 19 11 14 44
5. Global Boxing Tarnów 17 11 5 4 37
6. Nowohucki Klub Bokserski 11 10 13 34
7. Golden Team Nowy Sącz 6 7 7 3 10 33
8. Dąbrowski Klub Bokserski 7 4 3 6 6 26
9. KSS SMOK Zabierzów 3 2 6 6 7 24
10. Tiger Tarnów 6 4 2 4 3 19
11. Górnik Wieliczka 2 3 5 3 6 19
12. BUDO Krosno 7 7 4 18
13. OZB Katowice (Tabak) NZ 1 6 1 9 17
14. Octagon Team Kraków 9 8 17
15. Wisłok Rzeszów 4 9 3 16
16. EVAN Nowy Sącz 6 8 14
17. Gimnasion Boguchwała 6 7 1 14
18. Boks „Harnaś” Zakopane 4 5 5 14
19. Morsy Dębica 7 2 4 13
20. GUKS CARBO Gliwice 11 11
21. 06 Kleofas Katowice 10 1 11
22. Magic Boxing Brzesko 1 4 1 3 1 10
23. Champion Myslenice 1 5 4 10
24. JKB „Jawor” Team 9 9
25. KS Rojek Kraków 6 3 9
26. UKS Śląsk Ruda Śląska 9 9
27. Stal Stalowa Wola 1 7 8
28. Shogun Mysłowice 8 8
29. Ring Bielsko 6 6
30. GOTA Underground 1 1 2 1 5
31. WKS Desant Krakow 1 3 4
32. Ring Sikorski Stalowa Wola 4 4
33. Star Starachowice 4 4
34. UKS Gladiator Bińczarowa 1 3 4
35. Boks Zabrze 4 4
36. Boks Płaszów 3 3
37. Akademia Boksu R. Gortata 1 2 3
38. Czajnia  Tomaszów Lubelski 1 2 3
39. Akademia Bokserska Libiąż 3 3
40. OZB Kraków (Kukuc) NZ 1 1 2
41. OZB Kraków (Krynica) NZ 1 1
42. Nida Pińczów 1 1
43. OZB Kraków (Piech) 1 1