Podsumowanie i Punktacja po 4 edycjach Międzynarodowego Grand Prix Małopolski w Boksie – 2017

MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX MAŁOPOLSKI 2017

 

  1. Punktacja indywidualna po czterech Grand Prix

 

PKT.
MŁODZICY
38,5 kg
-
40 kg
-
41,5 kg
-
43 kg
-
44,5 kg
-
46 kg
Bzdyl Krystian Górnik Wieliczka 7
Barzycki Damian Ring Sikorski Stalowa Wola 3
Korzym Oskar EVAN Nowy Sącz 3
Rogóż Albert Tiger Tarnów 2
Sikora Mateusz Gimnasion Boguchwała 1
48 kg
-
50 kg
-
52 kg
-
54 kg
-
56 kg
-
59 kg
-
62 kg
-
65 kg
-
68 kg
Szmyd Szymon Wisłok Rzeszów 6
Wieczorkiewicz Wiktor Star Starachowice 1
72 kg
Burda Adrian Wisła Kraków 5
76 kg
-
+ 76 kg
-
KADECI
46 kg
-
48 kg
Piotrek Niewiadomski Wisła Kraków 4
Blezień Gabriel Morsy Dębica 4
Basta Maciej Tiger Tarnów 4
Ptak Sebastian Morsy Dębica 3
Góra Szymon Gladiator Binczarowa 1
Ciureja Gracjan Tiger Tarnow 1
 50 kg
Pyclik Jakub Wisła Kraków 6
Kukułka Oskar Global Boxing Tarnów 1
 52 kg
-
54 kg
-
57 kg
Igor Pryga KS Rojek Kraków 6
Jasiński Szczepan Global Boxing Tarnów 3
Zaucha Miłosz Tiger Tarnów 1
Czyż Paweł Gimnasion Boguchwała 1
 60 kg
Godula Jakub Grappling Kraków 3
Kwolek Maciej BUDO Krosno 1
Stasikiewicz Jan Odra Opole 1
 63 kg
Szeliński Michał Wisła Kraków 8
Ogórek Jakub 06 Kleofas Katowice 3
Wojtaszek Michał Wisła Kraków 3
Miedziński Krystian Górnik Wieliczka 1
Dobrzański Michał Tiger Tarnów 1
Ożga Michał Czajnia  Tomaszów Lubelski 1
 66 kg
Kuś Mateusz Gimnasion Boguchwała 7
Bardo Paweł Tiger Tarnów 1
Colkos Filip 06 Kleofas Katowice 1
 70 kg
Niemiec Jakub Global Boxing Tarnów 12
Michałowski Jan Górnik Wieliczka 3
Głazowski Eryk Gimnasion Boguchwała 1
Nowak Patryk Ring Sikorski Stalowa Wola 1
Pytlak Dawid Stal Stalowa Wola 1
 75 kg
-
81 kg
-
81+ kg
Golonka Szymon EVAN Nowy Sącz 4
Szmyd Szczepan Wisłok Rzeszów 4
JUNIORZY
49 kg
-
52 kg
-
56 kg
Wypchał Kacper Dąbrowski Klub Bokserski 9
Krukar Tomasz BUDO Krosno 5
Cepa Kacper GUKS CARBO Gliwice 1
Humaj Maciej Górnik Wieliczka 1
 60 kg
Pieczara Jakub JKB „Jawor” Team 3
Gruszka Mariusz Dąbrowski Klub Bokserski 3
Kiwior Maciej Tiger Tarnów 3
Rudnicki  Mateusz Wisłok Rzeszów 3
Ilnicki Adrian Grappling Kraków 3
Urbańczyk Michał Grappling Kraków 1
Grodowski Adrian Górnik Wieliczka 1
Górecki Łukasz 06 Kleofas Katowice 1
Bednarz Arkadiusz Krynica NZ 1
 64 kg
Krzywda Marcin BUDO Krosno 3
Bryl Damian Global Boxing Tarnów 3
Grodzki Bartłomiej Magic Boxing Brzesko 3
Stolarski Dominik Wisłok Rzeszów 3
Kołodziej Piotr Magic Boxing Brzesko 1
Mrzyglod Dominik Golden Team Nowy Sącz 1
Gąsior Michał Gimnasion Boguchwała 1
Poradzisz Piotr Boks „Harnaś” Zakopane 1
 69 kg
Himner Eryk Dąbrowski Klub Bokserski 8
Pisk-Piskowski Łukasz Odra Opole 6
Bryl Damian Global Boxing Tarnów 5
Kurdziel Kamil Global Boxing Tarnów 3
Łapa  Szymon JKB „Jawor” Team 3
Al Naser Ali Octagon Team Kraków 3
Żur Damian Wisła Kraków 2
Żak Krystian Nowohucki Klub Bokserski 1
Owsiany Dominik BUDO Krosno 1
 75 kg
Jaszczyński Jan Krakowski Klub Bokserski 7
Szydło Mikołaj BUDO Krosno 3
Gajos Konrad Krakowski Klub Bokserski 3
Bociański Marcin Golden Team Nowy Sącz 3
Rojek Damian KS Rojek Kraków 3
Tryba Szymon Tiger Tarnów 3
Serafin Jakub Gimnasion Boguchwała 2
Kurdziel Kamil Global Boxing Tarnów 1
Suchecki Dominik Wisła Kraków 1
Oram Oskar KSS SMOK Zabierzów 1
Zalewski Brajan Magic Boxing Brzesko 1
 81 kg
Godula Emil Grappling Kraków 3
Kamiński Piotr BUDO Krosno 1
91 kg
-
+ 91 kg
-
SENIORZY
49 kg
-
52 kg
-
56 kg
Miziołek Dawid JKB „Jawor” Team 3
 60 kg
Kishko Serhii KSS SMOK Zabierzów 8
Janik Bartosz Krakowski Klub Bokserski 1
 64 kg
Piekarski Konrad Grappling Kraków 4
Olszewski Przemysław GUKS CARBO Gliwice 3
Szydełko Marcin Grappling Kraków 3
Wyka Tomasz Nowohucki Klub Bokserski 3
Bachleda Bartłomiej Boks „Harnaś” Zakopane 3
Porębski Kamil GOTA Underground 2
Zięba Bartłomiej GOTA Underground 2
Sroczyński Łukasz Grappling Kraków 1
Guzek Bolesław Morsy Dębica 1
 69 kg
Piotrowski Tomasz Golden Team Nowy Sącz 7
Kaczmarczyk Jakub Krakowski Klub Bokserski 6
Bachleda Bartłomiej Boks „Harnaś” Zakopane 4
Michalik Jarosław Nowohucki Klub Bokserski 4
Adamski Dominik Champion Myślenice 4
Edelmuller Miłosz Golden Team Nowy Sącz 4
Chmura Michał Grappling Kraków 3
Gibadło Maksymilian GUKS CARBO Gliwice 3
Szydełko Marcin Grappling Kraków 3
Szelest Jakub Wisła Kraków 1
Kupiec Grzegorz Grappling Kraków 1
Natanek Kamil Champion Myślenice 1
Radwański Kacper Odra Opole 1
 75 kg
Gajos Konrad Krakowski Klub Bokserski 4
Filipek Paweł Golden Team Nowy Sącz 4
Franczyk Piotr Magic Boxing Brzesko 4
Michalewski Jędrzej Wisła Kraków 3
Piejko Jakub Grappling Kraków 3
Gibadło Stanisław GUKS CARBO Gliwice 3
Grendziak Sebastian Odra Opole 3
Mliczek Konrad Golden Team Nowy Sącz 3
Tabak Dominik OZB Katowice NZ 3
Marszałek Tomasz BUDO Krosno 2
Stolarski Szymon Grappling Kraków 1
Al Naser Adnan Champion Myślenice 1
Głowacki Bartosz Akademia Boksu R. Gortata 1
Biernacki Filip Grappling Kraków 1
Nikodem Karol Wisła Kraków 1
 81 kg
Cyganik Michał KSS SMOK Zabierzów 8
Michalski Seweryn OZB Katowice NZ 6
Czyczerski Tomasz Odra Opole 6
Al Naser Adnan Champion Myślenice 6
Pawłowski Mateusz Nowohucki Klub Bokserski 4
Kosiba Tomasz Grappling Kraków 2
Kamiński Paweł Gimnasion Boguchwała 1
Dudek Daniel Morsy Debica 1
Michalski Seweryn OZB Katowice NZ 1
Mazur Arkadiusz Boks „Harnaś” Zakopane 1
Kotula Michał Grappling Kraków 1
 91 kg
Guzik Bartłomiej J&J Sport Center 12
Smaroń Piotr Wisła Kraków 7
Lehmann Robert OZB Katowice NZ 4
Kowalczyk Mateusz Desant Kraków 4
Księski Tomasz Grappling Kraków 3
Szczepaniak Klemens Boks „Harnaś” Zakopane 3
Laskowski Mateusz Boks „Harnaś” Zakopane 2
 + 91 kg
Głąb Paweł Nowohucki Klub Bokserski 6
Lorek Kamil Odra Opole 4
Dyduch Maciej Wisła Kraków 3
Kieć Szymon Boks Płaszów 3
Olesiuk Michał Odra Opole 3
Wojda Krzysztof OZB Katowice NZ 3
Kukuc Jan OZB Małopolska NZ 2
Jędrusiak Radek Global Boxing Tarnów 1
Kozioł Paweł Global Boxing Tarnów 1
Bołoz Michał Golden Team Nowy Sącz 1
Wyrzycki Sebastian Nida Pińczów 1
KADETKI
46 kg
-
48 kg
Dulian Natalia EVAN Nowy Sącz 6
Mikuła Aleksandra Global Boxing Tarnów 3
Machalica Łucja 06 Kleofas Katowice 2
Studzińska Zuzanna EVAN Nowy Sącz 1
 50 kg
-
52 kg
-
54 kg
-
57 kg
-
60 kg
-
63 kg
-
66 kg
Różańska Julia Wisła Kraków 3
Brożek Aleksandra 06 Kleofas Katowice 1
 70 kg
-
75 kg
-
80 kg
-
+ 80 kg
-
JUNIORKI
48 kg
Kowalczyk Patrycja Global Boxing Tarnów 4
Pluta Tatiana Star Starachowice 3
Pawlik Paulina GUKS CARBO Gliwice 1
 50 kg
-
54 kg
-
57 kg
Rejdak Michelle 06 Kleofas Katowice 3
Grabowska Maria Wisła Kraków 1
 60 kg
-
64 kg
-
69 kg
-
75 kg
-
81 kg
-
SENIORKI
48 kg
-
51 kg
-
54 kg
-
57 kg
-
60 kg
Bejcar Ewelina Odra Opole 6
Lemiesz Karolina Grappling Kraków 1
 64 kg
Antosiewicz Katarzyna Nowohucki Klub Bokserski 3
Grodzieńska Jadwiga BUDO Krosno 2
 69 kg
-
75 kg
-
81 kg
-

 

 

 

  1. Punktacja drużynowa po czterech Grand Prix

 

KLUB MGPM1 MGPM2 MGPM3 MGPM4 PKT
1. Wisła Kraków 21 8 14 5 48
2. Global Boxing Tarnów 17 11 5 4 37
Grappling Kraków 16 5 7 9 37
4. Krakowski Klub Bokserski 12 9 8 4 33
5. Odra Opole 19 11 30
6. Golden Team Nowy Sącz 6 7 7 3 23
7. Nowohucki Klub Bokserski 11 10 21
8. Dąbrowski Klub Bokserski 7 4 3 6 20
9. BUDO Krosno 7 7 4 18
10. KSS SMOK Zabierzów 3 2 6 6 17
OZB Katowice (Tabak) NZ 1 6 1 9 17
12. Tiger Tarnów 6 4 2 4 16
Wisłok Rzeszów 4 9 3 16
14. EVAN Nowy Sącz 6 8 14
„Gimnasion” Boguchwała 6 7 1 14
Boks „Harnaś” Zakopane 4 5 5 14
17. Górnik Wieliczka 2 3 5 3 13
18. CARBO Gliwice 11 11
. 06 Kleofas Katowice 10 1 11
20. „Jawor” Team Jaworzno 9 9
Morsy Dębica 7 2 9
KS Rojek Kraków 6 3 9
Magic Boxing Brzesko 1 4 1 3 9
Octagon Team Kraków 9 9
25. Champion Myślenice 1 5 6
26. GOTA Underground 1 1 2 4
WKS Desant Kraków 1 3 4
Ring Sikorski Stalowa Wola 4 4
Star Starachowice 4 4
30. Boks Płaszów 3 3
31. OZB Kraków (Kukuc) NZ 1 1 2
32. Gladiator Binczarowa 1 1
OZB Kraków (Krynica) NZ 1 1
Akademia Boksu R. Gortata 1 1
Czajnia  Tomaszów Lubelski 1 1
Nida Pińczów 1 1
Stal Stalowa Wola 1 1