Wyniki – „Sobota Bokserska” – 8.04.2017 T.S. Wisła Kraków

„Sobota Bokserska”  – 8.04.2017

T.S. Wisła Kraków

 

Nr

Waga

Zawodnik

Klub

Werdykt

1.

46/Mł

Mateusz Sikora

Gimnasion Boguchwała

 

Albert Rogóż

Tiger Tarnów

3:0

2.

50/Mł

Krystian Bzdyl

Górnik Wieliczka

 

Michał Madej

RMG Boks Ożarów

3:0

3.

50/Mł

Pawłowski Patryk

J&J Sport Center

 

Kacper Ciureja

Tiger Tarnów

AB1 

4.

50/KadK

Emilia Nowakowska

RMG Boks Ożarów

RSC1

Dominika Kosycarz

Grappling Kraków

 

5.

60/KadK

Paulina Nóżka

Wisła Kraków

 

Natalia Wrzesień

KSZO Ostrowiec

3:0

6.

60/KadK

Angelika Strzelecka

KSZO Ostrowiec

 

Łucja Machalica

06 Kleofas AZS AWF KATOWICE

3:0

7.

66/KadK

Chudy Julia

Krakowski Klub Bokserski

3:0

Julia Jóźwiak

06 Kleofas AZS AWF KATOWICE

 

8.

48/Kad

Beniamin Zarzeczny

Feniks Stalowa Wola

 

Piotr Niewiadomski

Wisła Kraków

3:0

9.

52/Kad

Mateusz Łojek

KSZO Ostrowiec

 

Oskar Kukułka

Global Boxing

2:R

10.

60/Kad

Paweł Czyż

Gimnasion Boguchwała

 

Miłosz Zaucha

Tiger Tarnów

3:0

11.

60/Kad

Jakub Walesic

KSZO Ostrowiec

 

Damian Małek

Stalowa Wola

3:0

12.

60/Kad

Kewin Gibas

Góral Żywiec

 

Szczepan Jasiński

Global Boxing

3:0

13.

63/Kad

Szeliński Michał

Wisła Kraków

RSC 3

Konrad Zuziak

Góral Żywiec

 

14.

63/Kad

Mateusz Połetek

KSZO Ostrowiec

 

Michał Wojtaszek

Wisła Kraków

3:0

15.

63/Kad

Eryk Głazowski

Gimnasion Boguchwała

 

Jakub Niemiec

Global Boxing

RSC

16.

70/Kad

Bartosz Bara

RMG Boks Ożarów

 

Dawid Zomkowski

KSZO Ostrowiec

RSC 1

17.

80+/Kad

Jakub Naleźnik 

J&J Sport Center

 

Adrian Karaś

Global Boxing

RSC 2

18.

70/Mł

Adrian Burda

Wisła Kraków

3:0

Jakub Bokwa

Częstochowa

 

19.

60/JunK

Karolina Tracz

06 Kleofas AZS AWF KATOWICE

 

Aleksandra Szczodrak

KSZO Ostrowiec

RSC 2

20.

60/Jun

Kacper Wypchał

Dąbrowski Klub Bokserski

3:0

Piotr Poradzisz

Harnaś Boks Zakopane 

 

21.

60/Jun

Abert Orzeł

KSZO Ostrowiec

3:0

Grzegorz Ryszka

Góral Żywiec

 

22.

64/Jun

Bartłomiej Grodzki

Magic Boxing Brzesko

 

Michał Gąsior

Gimnasion Boguchwała

3:0

23.

69/Jun

Ali Al. Naser

Champion Myslenice/Octagon

 

Michał Kot

KSZO Ostrowiec

 

24.

69/Jun

Kamil Kurdziel

Global Boxing

remis

Dawid Mikrut

Tiger Tarnów

remis

25.

75/Jun

Jakub Wilk

Gimnasion Boguchwała

 

Jan Jaszczyński

Krakowski Klub Bokserski

3:0

26.

81/Jun

Wiktor Rotmański

KSZO Ostrowiec

3:0

Klemens Łojas

Harnaś Boks Zakopane 

 

27.

64/sen

Kamil Surowiec

KSZO Ostrowiec

remis

Bartłomiej Zięba

GOTA Underground

remis

28.

69/sen

Bartek Bachleda  

Harnaś Boks Zakopane 

 

Kamil Izworski

Grappling Kraków

3:0

29.

69/sen

Konrad Piekarski

Grappling Kraków

remis

Kamil Natanek

Champion Myslenice/Octagon

remis

30.

75/sen

Michał Daniel

Górnik Wieliczka

 

Jakub Szelest

Wisła Kraków

3:0

31.

81/sen

Krzysztof Sieraczyński

Krakowski Klub Bokserski

 

Karol Stępień

Wisła Kraków

3:0

32.

81/sen

Dawid Radwan

Grappling Kraków

 

Damian Kaczorowski

KSZO Ostrowiec

2:1

33.

91/sen

Tomasz Kosiba

Grappling Kraków

2:R

Klemens Szczepaniak

Harnaś Boks Zakopane 

 

34.

91+/sen

Jan Kukuc

niezrzeszony

 

Maciej Dyduch

Wisła Kraków

RSC 1